Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor veszik le nektek a...

Mikor veszik le nektek a hepatitisz c-hez a vért? Mármint, hány hetesen?

Figyelt kérdés
Ez mindenkinek van? az első terhességemnél csináltak ilyen tesztet az afp-vel együtt vették le, de most senki nem említette, hogy kell-e. Már nem kötelező?
2010. szept. 1. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16. héten az AFP-vel együtt vették le, legalább 3 fiola vért.
2010. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Hepatitis C nem kötelező, lehet külön kérni a többi vírusossal (CMV, Rubeola, Herpes). Amúgy ezeket általában 8 hetesen vagy első nagy vérvételkor csinálják.

A Hepatitis B viszont kötelező a 16. héten, amikor az AFP-t is. Nem a B-re gondoltál?

2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy B már nem emlékszem:)
2010. szept. 1. 18:52
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
nekem tavaly az első körben, kb. 12 hetesen, három ampullát vettek le, néztek teljes vérképet, hepatitist (és még kettő más vírust), és a vércsoport meghatározást csináltak (a három dologhoz három különböző vizsgálatkérő lapot adott a védőnő).
2010. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első vérvételnél 12 hetesen vették le az elsővel is és most is!


Off, de jó nektek, nekem az első vérvételnél 5 ampullával vettek le, 3 nagy és két kicsi, azt hittem nem tudok felkelni a székből!

2010. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 11.héten mentem először vérvételre. Már nem emlékszem hány ampulla vért vettek le, de több mindent néztek: nagy labor, vércsoport + ellenanyag, toxoplazmozis, hepatitis, wasserman. A 16.héten "csak" labor, vércsoport meghatározás és cukor terhelés volt.

32h km

2010. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen az első labornál levették.

36 hetes km.

2010. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!