Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lenne már egy Szofia nevű...

Ha lenne már egy Szofia nevű kislányotok,milyen nevet választanátok a kistesónak?

Figyelt kérdés

Szofia a kislányunk és már megvan a neve a picinek is(pontosabban 2 lány és 2 fiúnevünk van), szóval nem, nem itt fogom eldöntetni meg megszavaztatni másokkal, hogy mi legyen a neve a babának. Szimpla kíváncsiság, hogy vajon lesz-e, aki eltalálja.

Lánynévből olyat fogunk választani, ami becézhető, mert a kislányunkat is Szofinak hívjuk szinte mindig. Fiúnévből viszont nem törekedtünk becézhetőségre.

A vezétknév Papp.


2021. okt. 7. 22:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
🙄🙄🙄🙄
2021. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Ja hogy dobjunk be több száz nevet és hátha eltaláljuk amire gondoltatok? Elég gyatra kérdés.
2021. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Jesszumpepi. Jó lesz?
2021. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
En nem a tesver nevehez igazitanam a kicsi nevet.😒 Leszamitva hogy ugyan az nem lehet
2021. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Huhh nagyon unatkozol otthon várandósan😅...

Mondjuk kicsit szűkíthetted volna a kört.. Legalább 5-6 nevet leírni és abból "kitaláljuk" (bár ezt is nagyon nevetségesnek tartanám) vagy a kettő-kettőből segítünk melyik a jobb. Ez így nagyon hülyeség és senki nem fog válaszolni.

De hajrá, hátha :D

2021. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Szófia mellé? Tirana.
2021. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Kék Marlboro
2021. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Oke, nem gondoltam, hogy ez ekkora problemat fog okozni. Irhattam volna azt is, hogy milyen nevet adnatok a Szofia mellé. Az ugy talan jobb lett volna? Mert attol meg ugyanez lenne a kerdesem lenyege, csak nem irtam volna le, hogy amugy mar megvan a nev.

De akkor mindegy:)

2021. okt. 7. 23:40
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Valami ékezet nélküli, lehetőség szerint félreérthető nevet. Pl. Kamilia, Ritta, Marton Ne csak a nővérének kelljen javítani meg betűzni folyton a saját nevét.
2021. okt. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Sztella szerintem jó lehet. 🙂
2021. okt. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!