Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális, hogy nem...

Mennyire normális, hogy nem érzem magam várandósnak?

Figyelt kérdés
A második gyermekemet vàrom, van egy 1,5 éves kisfiam, aki minden időmet és figyelmemet leköti. A pocaklakó 18 hetes, és a mellfájdalmon kívül nem érzem magam terhesnek. Az első várandósság minden pillanatát meg tudtam élni, most meg csak megy az idő hètről hétre. Mennyire tekinthető ez normálisnak?
2021. okt. 12. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a mellem sem fájt egyik gyerekkel sem. Semmilyen fizikai tünetem nem volt, érzelmileg mondjuk megéltem őket rendesen.
2021. okt. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ne aggódj. Ez már egy másik terhesség, ráadásul most van ami lekösse a figyelmed.
2021. okt. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kèz.

Érzelmileg én is nagyon megélem, bőgök kb mindenen. Meg azért a pocakom is növöget, de még mindig nem érzem a mozgását. Lehet hogy azért mert elől tapadt.

2021. okt. 12. 06:28
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát én a második gyerekkel néha elfelejtettem, hogy terhes vagyok, ha épp nem jött semmi tünet, és lefoglalt az első, aztán persze bűntudatom volt emiatt.
2021. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nőtt volna a hasam, akkor senki sem hitte volna el hogy terhes vagyok,meg én magam sem.Nagyon jól voltam végig,egy tünetem se volt 😂 Úgyhogy normális.
2021. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nicns töneted,attol baba jol van egészséges és semmi baj.normális a terhességed
2021. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 hetes vagyok. A baba mozgását csak a 21. hét körül kezdtem érezni, azóta sem érzem gyakran. Szerintem a pocim is kicsi, a melleim sosem fájtak. Igazából semmilyen terhes tünetem nincs, nekem a lelki állapotom sem változott, és teljesen rendben vagyunk. Első terhességem.
2021. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!