Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájás! Volt így valaki?

Hasfájás! Volt így valaki?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok tegnap délután elkezdet fájni a gyomorszájamnál és rövid idő múlva már az egész hasam görcsölt és bekeményedett vettem be magnéziumot de nem hatott semmit enni sem tudtam mert úgy fájt a hasam mintha csavarodnánk össze a beleim ,este a párom hozott a gyógyszertárból Espumisant az valamit segített de még most sem olyan szuper és a nagy WC sem sem jön össze úgy mint például 2 napja,a pici viszont mozog rendesen.Szerintetek mi lehet ez?
2010. szept. 2. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a babával van gond hanem neked emésztőrendszerileg .


Egy kis keksz v. ropi és tea egy napig meg háziorvos de semmi komoly szerintem csak elrontottad a gyomrodat vagy olyat ettél amitől hasgörcseid lettek


Nem vagy allergiás semmire? Attól is lehet - nekem a mogyoró allergia igy jön ki hogy nagyon fáj a hasam ilyen összefacsarodósan de semmi több.-

2010. szept. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem ettem semmi olyat sőt ha öszínte vagyok tegnap eléggé rohanos napom volt és nem is ettem úgy semmi komolyabbat viszont Boleró italporos almalevet ittam sokat.

2010. szept. 2. 07:16
 3/5 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, és tegnap nekem is iszonyatosan megfájdult az egész hasam, úgy 1 óráig el sem múlt, mozogni is alig bírtam. Ettem előtte egy kis rakott zöldbabot, én arra gyanakszom.
2010. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

O.K.

akkor kevesebb stressz és rohangálás ha savasat iszol egyél rá kis kiflit v. kekszet is.


A a lényeg hogy egyértelmüen nem a babával volt baj.

2010. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak székrekedésed van.Az, hogy az Espumisantól kicsit jobb lett, azt jelenti, hogy a beleid felől jött.Puffadsz+székrekedés.Ennyi az egész.Ilyen nekem is volt.Kőkemény volt a hasam, azt hittem, megszülök, de elmentem nagy WC-re, és egyből megszűnt.A magnéziumnak ilyenkor nincs értelme, mert nem a méheddel van baj.Egyél sok gyümölcsöt, pl. szilvát, joghurtot, főzeléket stb.És rengeteg folyadék.
2010. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!