Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan, mennyi és milyen...

Honnan, mennyi és milyen kismama ruhákat vettetek?

Figyelt kérdés
Még az lenne a kérdésem, hogy hanyadik hónapban. Nyáron tágabb pólókat hordtatok+ melegítős rövidnadragot? Májusban szülnék
2021. okt. 14. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Szinte semmit. Kölcsönkaptam mindent. A Lidlben jók szoktak lenni jó áron.
2021. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
A 2. babával az utolsó hónapokban vettem a h&m-ben egy nadrágot, ennyi.
2021. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben 1-2 dolgot, de alig hordtam. Covid miatt 90%ban itthon voltam, itthon meg tudtam végig hordani a bő melegítőket, sport pólókat. Kb 20. hét felé volt akció, akkor vettem.
2021. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én november végén fogok szülni, így én teljesen más dolgokat vettem mint egy tavaszi kismama :). Kismama leggingset sportoláshoz meg otthonra, egy kismama jeggingset, egy kötött kismama ruhát, egy átlapolós kardigánt és egy télikabátot vettem. A leggingset leszámítva a többit a 8. hónapban vettem meg. Ja, meg melltartókat, azt kb 3 hónap után. A nyári ruháknál idén eleve a kismama szabásúak voltak divatban szerencsére, így a nyarat megoldottam azokkal, meg a saját felsőimmel. Ja, vettem egy kismama rövidnadrágot, bocsi. Ha én májusban szülnék, akkor vennék 1-2 jobb minőségű leggings-et, meg egy pár kismama/szoptatós felsőt, pólót. A kabát lehet még necces attól függően, hogy mennyire lesz hideg tavasszal. Én márciusig kényelmesen el szoktam hordani a télikabátomat :/ A sima télikabátom rám 7 hónaposig volt jó, de alapból nagy is volt picit. A farmer kérdést gumikkal oldottam meg, sajnáltam a pénzt kismama farmerre. A gomb és zippzár rész diszkrét elfedését egy fekete csőtoppal oldottam meg, amit jelenleg mell alattig húzok fel :D Télire még lehet hogy beruháznék a helyedben pár kismama pulcsira (én most rendeltem mindösszesen 1 darabot), de csak ha kifejezetten kedvet érzel hozzá, mert rám például még most is tökéletesen jók a bővebb szabású pulóvereim, és a rugalmasabb anyagú őszi/téli egyberuháim is.

Kabátot, kötött egyberuhát, pulcsit a bonprix-ről, a rövidnacit aboutyou-ról, melltartót hellomami-ról, leggingset calzedóniától, illetve a sportosat amazonról rendeltem.

2021. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bonprixtől volt mindenem, 2 farmer, 3 pulcsi, 6-8 póló és 1-2 ruha.
2021. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek 🥰
2021. okt. 14. 17:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A Lidlben vettem 2 kismama nadrágot amikor volt, de nem szeretem mert nem fazon nekem. A H&M-ből és Asosról rendeltem a többit, 3 nadrágot, 5 felsőt, 1 melegítőszettet és 2 ruhát főleg az ünnepek miatt hogy legyen valami elegáns cuccom ami áll rajtam valahogy. Kabátot kaptam kölcsön egy barátnőmtől, az Bonprixos.
2021. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban szülök, nyáron még a rendes ruháimat hordtam. Most vagy ruhákat hordok, vagy kismamanadrágot felsővel, a nadrágot a H&M-ben vettem, szuper kényelmes. Van pár kismama felsőm is, szeretem őket, mert kényelmesek, szintén H&M, illetve Bonprix. De hordom a sima felsőimet is. Vettem kismama leggingset is, de ez szerintem pl. felesleges, teljesen jó a sima legings is, még most a 27. hétben is. Ami szerintem igazán “elengedhetetlen”, az a nadrág, ha szeretnèl farmert hordani. A simát úgy max a 15. hétig hordtam, aztán màr nem tudtam bekapcsolni
2021. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok kaptam pár dolgot. Kismama nadrágot már korán hordtam, mert az volt kényelmes. A felsőim és ruháim nagyrésze jó volt nyáron is. Télre várom a babát, itthon vagyok, már nem is tervezek beruházni többre, bár kiváncsi leszek a téli kabát rám jön-e. :D

Egyébként a Lidl-s, H&M-es, Bonprix ruháim a legkényelmesebbek-meg nem horroráron- beszerezhetők.

2021. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8, mondd már meg légyszi, hogy milyen leggings az, ami még jó rád a 27. héten is. Komolyan kérdezem, nem kötözködésből. Az enyémek nem nyúltak kifejezetten, ha rám is jött volna, tuti elnyomja a vérkeringésem. (Igaz, egyik sem csípő fazon, ha abból létezik egyáltalán ilyen.) Pedig nem híztam el, csak a hasam nőtt. A biopamutokról el tudom képzelni simán, de az meg ki is nyúlik, max itthonra jók :/ Ha tudsz olyan márkát, ami nem nyúlik ki véglegesen, de nyúlik annyira, hogy még nagy pocakra is passzol, akkor oszd meg légyszi :)
2021. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!