Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet Veszprémben olcsó...

Hol lehet Veszprémben olcsó szoptatós melltartót venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy a kínaikban lehet kapni, de én eddig nem láttam sehol. Tud valaki segíteni?
2010. szept. 2. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sima melltartoim vannak, amibol konnyen ki tudom venni a cicim anelkul, hogy a pantot lecsatolnam. A szoptatos nem volt kenyelmes.
2010. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

éjszakára elég egy kinais sportmelltartó - egy ezres-

nappalra is jó és kényelmes mert nincs benne csont / müanyag nem vágja a mellet


nem az a lényeg benne hogy lepatentolható legyen hanem az hogy ne vágjon sehol a cicirésznél és a vállánál szélesebb pántja legyen

ez a titok ez alapján keresgélj akár a kinaiban is.


Kérdezd meg az eladókat mert biztos van nekik..

2010. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet kínaiban kapni, én is vettem ott egyet, 700 ft volt 2 éve. Én skála emeletén vettem, de a Jutasi úti Spar mellett levő kínaiban is láttam már.
2010. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Már azon is gondolkodom hogy a kórházba csak sima sportmelltartót, vagy top-ot viszek be. Az megtartja a melltartó betétet. Csak nem tudom hogy elég praktikus-e. Ugye nem túl bajlódós vele a szoptatás? Van valakinek tapasztalata?

Meg az is nagy problémám még hogy előre fogalmam sincs hogy mekkora melltartót vegyek, mekkora lesz a tejbelövellés után, így a sportmelltartó egyszerűbbnek tűnik.Csak kérdés hogy nem-e bénáznék vele a kórházban. Gondolom rájöttetek hogy első baba lesz :)

2010. szept. 2. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Semmi baj nagyon szivesen válaszolunk :-)))


a sportmelltartó felső részét kicsit le lehet húzni és úgy is kényelmes.

de!


azt javaslom hogy olyat vegyél ami kicsit hossabb pl. spagettipántnál szélesebb de még vállra húzható pánttal rendelkező trikó!!! csak lehajtod a pántot és szoptathatsz a betétet is megtartja.


ugyanott ugyanannyiért.


én nem vettem előre melltartót csak volt egy ilyen trikóm azt vittem be a kórházba és mivel bevállt utánna már rendes melltartókat hordtam meg sportmelltartókat.


egy mérettel nagyobbat vegyél az aktuális méretednél.

2010. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában a piacokon a melltartósoknál szokott lenni, ha nincs következő alkalomra hoznak és kb 500-600 Ft.

2010. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a segítséget!
2010. szept. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!