Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Hogy birkóztok meg" a nagyon...

"Hogy birkóztok meg" a nagyon erős, jól látszódó igen sok terhességi csíkokkal, ami a hason vannak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok van, és bevallom nem a legszebb látvány sajnos. Félek, hogy nem fog majd szülés után sem elmúlni, vagy csak kicsit fog elhalványulni. :( Kenegetem, de az nem használ...
2008. dec. 12. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
sosem figyeltem a csíkot.most megnéztem egy hosszabb barnás csík de ahogy az első terhességem után: ez is elfog halványodni!
2008. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
sajnos az a helyzet,hogy ezek a stríák(terhességi valamint fogyási csíkok neve)nem múlnak el soha,semmilyen módszerrel(esetleg plasztika,de annak is van nyoma,nem beszélve hogy mennyibe kerül)a krémek a kialakultakon semmit nem érnek,nem is halványítanak.ez pont olyan,mint a ráncosodás elleni krém:megelőzhető kis mértékben,de nagyon nemigen befolyásol.egyszerűen hajlam kérdése.
2008. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos ezzel nem nagyon tudsz kezdeni, ez bőrtípus kérdése, max probáld olajozni, vagy patikába kérj rá valamit. Én testápolózom magam, hhogy hidratálva legyen, de szerencsére nekem nyúlik a bőröm.
2008. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
bocsánat,halványul magától is,de a mélység és hossz megmarad.
2008. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Az első terhességem után,semmi nem látszott,de a 2. után.....de ez van,kenegethettem mindenféle csodakrémmel,semmi nem használt,mára már halványultak,és tök sexik lettek a férjem szerint is.

Nyárom nyugodtan felveszem a bikinit,mert a barnaság kicsit elnyomja.Nem vészes,viseld büszkén :))))

2008. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
jav:nyárom=nyáron
2008. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Èn most a 27hetet taposom,kenegetem,plusz minden este kis masszázst is kapok a férjemtöl :)

Eddig-lekopogom-,még nem jelentkeztek.Viszont,ha igen,az már durva lesz,ugyanis nekem kb 14 évesen bizony a hirtelen növéstöl megszakadt a böröm a combomon.Azóta már megszoktam a "tigriscsíkjaimat",nem zavar,de hehe,újat azért nem szeretnék...

2008. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

SZIA, Ami nekem nagyon bejon, az az esti zuhanyozaskor olajos tusfurdovel, es masszazs kesztyuvel dorzsolom at mindenhol ahol kialakulhatnak a csikok, es utanna megegyszer jol atkremezem:)Ettol amugy a narancsbor is javul. (kicsit hosszu folyamat, de 5 honaposan meg nincsenek csikjaim, pedig vekony testalkatu vagyok)Az amugy meglevo csikjaim, mert volt egy par meg 14 eves korombol, az ezzel a technikaval szinte teljesen eltunt :)


x jo babavarast

2008. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szió

nekem koversegi csikjaim voltak pont ilyenek. en nem fogok csodakremeket venni, egyszeruen szules utan, esetleg szoptatas utan (amikor lehet) csinalok egy infraszauna kúrát (heti 2x30-45 perc, fej kinnvan, addig olvasni szoktam vagy zenet hallgatni, vagy aludni).


nekem az infraszauna szinte lathatatlanna tette a koversegi csikokat (szerintem tok ugyanazok, mint a striák) (és nem mellesleg a 40 kilós fogyás se tette tonkre a borom a szauna miatt).


az elso valaszolónak: a hosszanti barnás csik az a linea negra, nincs sok koze a striakhoz, es valoban elmulik :D

2008. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kapni rá olajat pl. a DM-ben, kenegesd napjában 3-szor, és a szülés után is. Én is rendesen berepedtem (kenegetés ellenére, ez inkább hajlam, sajnos), de a szülés óta halványodnak (4.5 hónapja szültem), bár elég lassan, de biztosan.
2008. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!