Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet, hogy van kismama...

Hogy lehet, hogy van kismama akinek hatalmas pocija van? és vagyok én, akit megkérdeznek szülés előtt, hogy mit keresek itt a szülőszobán ilyen kis hassal?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pici pocim volt a kisfiammal, aki 3.15 kgmal szuletett. Sok mindentol fugghet, a magassagodtol, mert hat egy magasabb non maskepp mutat egy kozel azonos meretu poci is. Illetve attol is fugg, h a baba hogy fekszik a hasadban.
2008. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is agyalnak a szomszédok,hogy:

.hàt de hol a pocakod?

Pedig nagyon a vége felé tartok.

Engem nem zavarnak,amig tudom,a picimm jol van,és a doki szerint is normàlisan fejlödik.

Nem vagy egyedül.)

2008. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is kicsi volt a pocim!!Az én lányom 3050g-al született!Viszonylag keveset is híztam.Mindössze 14kg-ot!!Én amikor mentem be szülni egy kedves idős úr megkérdezte hogy:-Kisasszony,mikor lesz meg a baba?

Erre én:-Hát,szerintem még ma.Épp szülni indulok!!A bácsika csodálkozott hogy ekkorka hassal szülni!?Csak halkan hozzáfüzte:.Hát nem lesz egy óriásbébi!!Nem is lett!de legalább könnyebben szültem!:)

3hetes kicsilány anyukája!!

2008. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

(Előző válaszolónak: nem a baba méretétől függ hogy mennyire könnyű a szülés,valamint nem is a csípő szélességétől. Van aki a nagy babát is hamar megszüli, ill, a picivel is megszenved.)


Kérdezőnek: Amíg a baba egészséges, nem a pocak mérete számít. Én örülnék, ha nekem pici hasam lenne majd, de ez ugye nem kívánságműsor, pedig jó lenne.

2008. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nővérek!!!

megérnek egy misét bar nagyon kedvesek :D

28,4 hetes vagyok, a parom allandoan húz,hogy három gyerek van a hasamban nem egy :)) tegnap nagyon gorcsoltem, bementem a korhazba, a nőgyógyász résznél egy kedves nover:

en: görcsölök nagyon húsz perce.

nővér: és volt menses kimaradás?

én: néhány, ugyanis februarban szülök...

nővér: ó, azt gondoltam, hogy olyan husi, mint én :D


szóval a nővérkék (bár lekopogom tok rendesek voltak) kicsit neha más világban élnek :D (amugy tényleg mindenki azt mondja, hogy óriási a hasam, nem értem, hogy nem vette eszre.

2008. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem se nagy a pocim, már lassan 36 hetesek leszünk, és csak 5-6 kilót híztam, pedig hajlamos vagyok a hízásra, nem is vagyok nádszálvékony, de azért dagi sem(szóval a hasamon felesleg azért nincs). Egy időben zavart, hogy mindenki azt mondta, hogy nincs is hasad, ma már azt mondom, legalább könnyebb cipelni:)


Boldog babavárást!

2008. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj Neki, hogy nincs hatalmas hasad. Én 32 hetesen állítólag úgy nézek ki (mások szerint), mintha még csak valahol 22-24 hétnél járnék, a hasam mérete alapján. A babám pedig teljesen átlagos méretű, kis híján 2 kg már. Úgyhogy, Én megegyeztem Magammal, hogy örülök, hogy kicsi a hasam, így legalább kevésbé akadályoz a mozgásban, és nem kényelmetlen. :-)
2008. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tegnap mondta a ferjem a szomszedunknak, h megszuletett a picink. Erre a szomszed kiakadt, h terhes voltam, mert eszre sem vettek:-)
2008. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!