Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a 14. Heten...

Mennyire normális a 14. Heten erős fejfájás ami alvástól sem múlik el?

Figyelt kérdés
végig fájdogált a fejem de most egyszerűen rettenetes. Főként akkor a rossz amikor felállok és újra leülök. Vernyomasom mindig rendben van. Valaki volt hasonló helyzetben ?
2021. nov. 13. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Biztos, hogy jó a vérnyomás? Nem vagy vérszegény? Frontérzékenység? Igyál meg 1-2 kávét aztán később vegyél be egy fájdalomcsillapítót.
2021. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én. Sajnos. Azt megfigyeltem, hogy ha hideg front van, sokkal rosszabb, de semmi egyéb ok. Nagyon rossz.
2021. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De most nincs front az internet alapján :/
2021. nov. 13. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok és mióta pozitív lett a tesztem azóta fáj a fejem..
2021. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mára: "Fronthatás nem várható, azonban a magasabb szinteken kissé hidegebb levegő áramlik fölénk, emiatt a légköri változásokra különösen érzékenyeknél fejfájás, migrén jelentkezhet. Tartós álmosságérzés is előfordulhat."


Tökéletesen érzem. Nem elviselhetetlen a fejfájásom, de egésznap nyom és iszonyat fáradtnak érzem magam.

Ha hidegfrint van, akkor kaparni tudnám a falat, úgy lüktet a fejem.

A melegfront és a semmi jelenti nekem a nyugis napokat.

Előtte is fejfájós voltam, de most brutális.

2 voltam

2021. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5os,detto
2021. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem terhesen sosem szokott fájni a fejed? Nekem például viszonylag gyakran, ha más nem segít, akkor gyógyszer. Alvás pont leginkább ront rajta nekem általában. Ebben első körben, hogy fáj a fejed és nem múlik el az alvástól, de terhes vagy, semmi kóros nincs, nem tudom a kérdést így teljesen értelmezni
2021. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!