Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megállapítása és a...

Terhesség megállapítása és a 12 hetes vizsgálat közötti időt ki hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

Első terhességem és nagyon hosszúnak tűnik ezaz időszak úgy, hogy semmit nem tudok a babáről. Teljesen tünetmentes a terhességem, azt leszámítva persze, hogy kimaradt a menzeszem.


Kinek, hogy telt ezaz időszak? Hogy bírta?


2021. dec. 3. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt már egy vetélésem én kerek 8 hetesen voltam nődokinál és 11 hetesen babamozin h lássam minden oké e. Így :D
2021. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

7hetesen voltam először, igaz még 10hetesen visszahívtak, hogy megnézzék minden rendben e és akkor mehetek a védőnőhöz.

Rettentő lassan telt az idő, én hánytam szigorúan napi egyszer reggel. Próbáltam terelni a gondolataimat róla, hogy ne kattogjak, hogy minden rendben van e. Mondjuk el se tudtam képzelni, hogy probléma lehet a 12.hétig. Annyira evidens volt, hogy ő már itt van, meg fog születni, rendben lesz. Pozitívan álltam a dologhoz de nyílván csak a legközelebbi családtagoknak mondtuk el. Így visszagondolva pedig annyira gyorsan eltelt nemhogy a 3hónap, az egész terhesség

2021. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Örlődve, hogy megtartsam-e
2021. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Felváltva hánytam és aludtam. Szörnyű volt. :D Annyira rosszul voltam végig, hogy teljesen duzzogva mentem el a 12 hetes uhra is, hogy ez a kis paca kicsinál mielőtt megszületne. Aztán az uh-n láttam kalimpálni a kezével, és teljesen izgatott lettem. :D
2021. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél volt 10 vérzésem az elejétől a végéig, először progeszteron hiány majd rosszul tapadó lepény miatt , 3 bélgyulladád, toxémia.

Szóval rengeteget kellett mennünk,rohanni a dokimhoz. A kisfűzetembe plusz lapokat kellett már bele biggyeszteni.. Minden alkalommal remegve mentünk.

A másodiknál szintén, de itt már "csak" 5 vérzés volt, 3 bélgyulladás, magasvérnyomás..

a rutin sokat segített.

A harmadiknál meg már nem volt időm agyalni, kevesebb volt a komplikáció is. Itt sokszor mire észbe kaptam már menni kellett a követlező vizsgálatra. 😅

2021. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Én azzal nyugtattam magam, ha egyáltalán paráztam picit, inkább turelmetlenkedtem, hogy ha nincs vérzés meg különösebb görcs, akkor minden oké. De én amúgy is utálok vizsgálatokra járni. Leginkább azokra jártam mindig, amelyek kötelezőek, a többit, csak ha indokoltnak látta a doki.
2021. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy éled meg kérdező a várandosságodat?
2021. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy. Kaptam időpontot közben azon agyaltam megtartsam-e, alkalmas vagyok e anyának, de nem stresszeltem. Közben dolgoztam,pikk-pakk eltelt át a pár hét.
2021. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7es. Igazából nagyon még nem fogtam fel. Vagy nem is tudom, hogy mondjam, figyelem appon keresztül, hogy ezen a héten éppen mi történik meg vigyázok magamra, munka közben is figyelek, hogy ne emeljek nehezet de nem tudom, olyan fura, hogy semmi rosszullét vagy úgymond bármi ami arra utalna, hogy állapotos vagyok. (jó tudom ennek inkább örüljek)
2021. dec. 3. 17:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Addig örülj 😂😂 Egyik nap a semmiből be fog robbanni😂 En jelenleg labgorcsokkel szenvedek minden éjjel 😂
2021. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!