Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bonprixrol rendelt valaki...

Bonprixrol rendelt valaki kismamaruhat?

Figyelt kérdés
Milyen a minosege? Megeri? Engem foleg a leggings erdekelne

2021. dec. 3. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hordozó kiskabátot vettem. Jó, de a gyerek eltűnik benne és utólag már látom, hogy beállított fotó ( a baba meg túl kicsi a kabáthoz). Érdemes elolvasni az értékeléseket. Amúgy korrektek, időben kiszállították és levonták az aktuális akciót is. Sok értékelésnél szépen leírják mennyi vacak anyag, de van amit még egekig magasztalnak, ja és nem mindkét van az aktuális méreted, Érdemes a méretet a keresőnél beállítani.
2021. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Hülye auto korrekt. A mindkét - mindig, a mennyi meg mennyire akart lenni.
2021. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van onnan kötött ruhám, meg kabátom. Azok jók, szeretem őket. De például azok a leggingsek amiket onnan rendeltem, egy idő után csak portörlőnek jó. Nagyon maximum itthoni topisnak, főzéshez, takarításhoz.
2021. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kismama kabátot, nadrágokat és felsőket is rendeltem, teljesen meg vagyok elégedve a minőséggel. A kabátot két terhesség alatt is hordtam, még mindig teljesen jó állapotban van.
2021. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt pont nem rendeltem. De szoptatós melltartót igen. Az nagyon kényelmes. Meg kismama/hordozos polár pulcsit. Az is nagyon szupi. Jól is néz ki. Jó az anyaga, kényelmes. Egyszer rendeltem régebben egy bikinit, de nem lett jó, az visszaküldtem, visszautalták az árát.
2021. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kabátot, sokszor lemértem oda-vissza, elvileg pont jónak kellett volna lennie, hát min. 3 számmal nagyobb volt, akkorára meg hatos ikrekkel sem nőttem volna, úgyhogy visszaküldtem
2021. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Onnan semmit, a kommentekből kiderül, hogy gyakran 2-3 számmal is eltér a méretezés, a ruhák és más termékek anyaga silány/van egy-két kivétel/.
2021. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nacikat rendeltem, leggingset is.

A minősége jó, viszont csak akkor tudod hordani huzamosabb ideig, ha hasadon kívül semmi másra nem hízol egy dekát se. Elég szűk.

Hárem naci meg farmer ugyan az a méret, de teljesen mások.

2021. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én kismama farmert rendeltem, imádtam. Most is onnan rendelem a normál farmereket.

A diszpécser azt mondta, hogy a nadrágok saját méret, a felsőkbol kell eggyel kisebbet rendelni. Amúgy teljesen zökkenőmentes a visszakuldes, és penzvisszafizetes.

2021. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Többször rendeltem onnan, kismamaruhát, sima ruhát és gyerekruhát is :) Változó a tapasztalatom, volt, ami totális melléfogás volt, de azért többségében bejöttek a rendelt holmik. Minőségben is változó, de azért a legtöbb ruha, amit rendeltem, elég jól bírja.

Mondjuk a méretezés tényleg fura, mindig egy számmal kisebbet rendelek, mint ami kéne, és néha még így is kicsit bő rám, de kismamaként mondjuk ez pont nem zavart.

2021. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!