Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baja lehet a babának ha 3...

Baja lehet a babának ha 3 napon keresztül ezeket eszem? 152 cm 53 kg Reggelire : 2 szendvicset paradicsommal tojással, tea ebéd: egy banán Vacsora :1 banán

Figyelt kérdés
A kérdésre szeretném a választ és nem olyan kérdéseket hogy miért eszel csak ennyit egy nap..és miért 3 napon keresztül tart. A kérdés a lényeg..nem a hülye mellé beszélések

2021. dec. 7. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz baja 3 nap alatt
Baja lehet
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, majd kiakadsz amiért visszakerdeztem, de milyen babának? Magzat? Terhes vagy? Szoptatsz?

Terhessegben: 3 nap alatt nem lesz baja ha nem esik le a vércukor szintet oda, hogy osszeessel..


Szoptatás alatt sem lesz baja, de akkor se essen le a vc szinted mert elajulhatsz a gyerekkel a kezedben, stb. De amúgy nem nemhiszem h baja lenne.

2021. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Jaj most látom a #terhest. Bocs, akkor ez targytalan.
2021. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nemi nem lesz baja. Ő elvesz tőled mindent, amire szüksége van. Akkor is, ha ez neked nem előnyös.

Viszont azzal számolj, hogy ha éhezel, a szervezeted raktározni fog minden tápanyagot.

2021. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire vagy csak èhes, akkor nem lesz se neked, se a gyereknek bajotok.
2021. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elso 1,5 honapban veszes hanyasom volt,orultem,ha fel deci viz megmaradt bennem,meg talan 1 szal ropi.. Kutya baja a babanak. Nagyon sokaknak van durva hanyasa ahol napokig/hetekig szinte alig esznek. A baba elveszi,ami kell neki. :)
2021. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!