Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor felkelnek a terhes nők...

Amikor felkelnek a terhes nők miért farkas éhesek reggelente vagy hajnalba?(mint most :D)

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 03:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, én nem vagyok éhes, pedig én is ébren vagyok egy órája. :D Inkább csak be van dugulva az orrom, attól nem tudok aludni. :(
2021. dec. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Akkor az elméleted szerint én biztos nem is lehetek terhes nő, mert déli 12 óra előtt rá sem tudok nézni ételre. Reggel megiszom a kis tejes kávém, meg esetleg jobb napokon dél előtt még elmajszolok egy mandarint is akár...

18. hét, de eddig még sosem voltam farkaséhes.

2021. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem általános szerintem, főleg az első trimeszteres kismamikra, vagy valakire később sem. Én meg inkább este tudnék megenni bármit és bármennyit. :D

26 hkm

2021. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Én terhesség nélkül is farkaséhesen kelek minden reggel, akkor is, ha előző este bevacsorázom, meg akkor is, ha alig eszem valamit. De pl a férjem felkelés után 1-2 órán át még képtelen enni, sokszor nem is reggelizik.
2021. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
4-es, csinálj gyorsan egy tesztet 😄
2021. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én azért voltam farkaséhes általában, mert előzőleg kiadtam magamból mindent, amit korábban bevittem élelem formájában. De ezen nem segített, ha ettem, mert az is ugyanúgy kijött. Ördögi kör :D

Legalábbis ez volt az első trimeszterben. Később nem voltak falásrohamaim.

Most nem vagyok terhes, és néha farkaséhesen ébredek, de mert már annyira nem figyelek az étkezésre, nem tartom olyan szigorúan az IR diétát, és simán van, hogy nem megfelelő CH-t vacsorázok, reggelre meg így nem marad muníció.

2021. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

#5 😄

Voltam már terhes, kétszer is, akkor is így volt egyébként. Most igencsak meglepődnék rajta, tekintve, hogy a "mikulás" kellős közepén vagyok 😅 De egész életemben éhesen keltem/kelek reggelente, amennyire csak vissza tudok emlékezni. (#4)

2021. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, mennyire esik le a vércukorszinted reggelre.
2021. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
2x voltam terhes,sosem változott az étkezési szokásom, soha nem keltem farkaséhesen...
2021. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Én egyelőre alig várom, hogy valamennyire éhes legyek a nap bármely pontjában végre. Eddig 5 kilót fogytam a 14 hét alatt, alig bírok megenni valamit.
2021. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!