Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta szédülök, magas a...

Napok óta szédülök, magas a vérnyomásom. Mennyiben akadályozza ez a szülést?

Figyelt kérdés

134/91

Felhívtam a védőnöm ,de csak annyit mondott h igyak sokat stb....hát ezt magamtól is tudtam.Meg alapból sokat iszok.Eddig 120/80 volt.Holnap megyek dokihoz,majd említem azért neki.


36+3 hetes kismama


2010. szept. 6. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp emlitsd meg ! a védőnő meg leginkább hanyag
2010. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, csak a terhességi toxémiára kell vigyázni, melynek egyik tünete a magas vérnyomás, úgyhogy tényleg hanyag a védőnő.
2010. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Továbbra is mérd a vérnyomásod! Nekem azt mondta a doki, 140/90-ig okés, de egy-egy kiugró érték se gáz, csak ha tartósan magas. Én 3 hétig gyógyszert is szedtem rá, mert hirtelen 150-160 körülire ugrott. De spontán szülhettem, 140-150 körüli volt szüléskor is, ezzel még engedték, de sokszor mérték. Másnap még bevettem a gyógyszert, aztán a délutáni méréskor 110/70 volt :) Mondták, ideje abbahagyni :D
2010. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!