Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011 MÁJUSI BABÁK! Csatlakoztok?

2011 MÁJUSI BABÁK! Csatlakoztok?

Figyelt kérdés
Akiknek a napokban lett + a terhességi teszt és szeretnék megosztani az élményeiket. Én 23 éves pesti vagyok és ez az 1. terhességem, jó lenne kapcsolatot tartani, tapasztalatokat cserélni, közösen izgulni!
2010. szept. 6. 19:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Csatlakozom :) Nekem múlt hét kedden let + a tesztem :)))Ma vagyok elvileg 5+0. És holnap megyek dokihoz. Neked mikor lett pozi ?

Mikor mész dokihoz ?

2010. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Lefelejtettem hogy 24 éves vagyok és szintén 1. baba :)))))

Mennyi idő után sikerült ? Terveztétek?

Üdv, Laura

2010. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Szia. De jó, gratulálok! :)

Én nagyon sokáig szedtem fogamzásgátlót (8 évig) és azt hittem nem lesz egy könnyű dolog teherbe esnem. Hát szerencsére tévedtem. Viszont ebből kifolyólag úgy voltunk vele, hogy nem védekezünk és ha becsúszik akkor nem bánjuk. Azért egy kisebb sokk volt a múlt csütörtöki 2 csíkos. Nálatok tervbe volt véve? Ti házasok vagytok?


Réka

2010. szept. 6. 19:50
 4/32 A kérdező kommentje:
Ez volt a 2. hónapunk védekezés nélkül, én most vagyok egyébként 4+2 :)
2010. szept. 6. 19:52
 5/32 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyunk házasok. 3 éve vagyunk együtt.

Mi 2 éve védekezés nélkül vagyunk együtt. Nem görcsöltünk rá.

PCOS-om van és kezeltek gyógyszerrel (metformin) ami rendbe tett belül elég rendesen lett normális ciklusom.

Kezdetben 1 évben jó ha volt 3. Szal nem volt túl sok esély. Az a 3 is megvonásos volt.


Igazság szerint én is meglepődtem h most. Mert épp elakartuk halasztani a babaprojektet ugyanis kaptam melót és hát pont besikeredett de nagyon boldogok vagyunk! :DDDD


GRATULÁLOK ÉN IS!

2010. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én egyetemre járok szóval nem lesz könnyű de az apuka dolgozik és valahogy csak meg fogjuk ezt is oldani. Ti már tisztában vagytok a támogatásokkal meg az összes himi-humi papírmunkával, intéznivalóval?

Képzeld, én ma felhívtam a dokimat akiről kiderült, hogy elhunyt szóval most kereshetek újat...

Egyébként hova valósi vagy? Nektek van már nődokitok?

Drukkolok a holnapi vizsgálathoz és mindenképp írd meg, hogy mi volt!!! :)

2010. szept. 6. 20:24
 7/32 anonim ***** válasza:

Köszi!


Nagyon sok a közös bennünk :) én is egyetemista vagyok :P utolsó éves igy tudtam mellette dolgozni.


Háát annyit tudok h ha nappalira jársz akkor 180 nap jogviszonynak számit a gyedet illetően. De meg kell lenni 2 éven belül a 365 nap biztositott napnak.

Szal nekem épp h meglesz.

Én győr-moson-soproni vagyok. Te ?

2010. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Áh semmivel se vagyok még tisztába csak ezt néztem meg. A munkáltatónak ha probléma mentes vagyok csak a próbaidő végén szólok :DDDD utána már nem mondhat fel.


Elöször szeretném látni hogy jó helyen van és hogy van szivhangja a picinek. Ez kicsit ilyen babona féle.

DE lesz még időnk ezzel foglalkozni sztm. :)

2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is 24 éves vagyok és egyetemre járok. Már van egy 4 éves kislányom. Két + teszt, szerdán megyek uh-ra.
2010. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Én nem hozzátok tartozom (most októberi lesz a baba), de ajánlom Nektek a www pont hoxa pont hu -t.

Még nem néztem, de már biztos indítottak ilyen fórumot, s ot jobban tudjátok majd a későbbiekben követni az eseményeket! Csak ajánlani tudom!

Boldog babavárást Nektek!

2010. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!