Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor pakoljam össze a kórházi...

Mikor pakoljam össze a kórházi csomagot? Most vagyok 29 hetes.

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki a 30adik hetet mondja, nekem a 34 het vegefele lett kesz a taska (egy listat mindenkeppen csinalj mihamarabb a csomagolando dolgokrol, igy ha varatlanul beindulna a szules, valaki be tudja szerezni gyorsan a hianyzo cuccokat)
2010. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdheted. Én cukorterhelésre raktam össze az A verziót, majd a 30-ra a B-t, ami már a baba fogadásához való. Így nem féltem. Bár van, aki az utsó pillanatban rakja össze, és mákja van, hogy nem jön előbb a pici.
2010. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hamarabb össze van pakolva abból soha nem lehet baj:-)

Én ma töltöttem be a 33.hetem és jövő héten fogok összerakni. Még pár dolgot vennem kell, és mivel a babának is jövőhéten megyünk vásárolni, igy egyszerre megveszek mindent.

2010. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap raktam össze 32 hetes vagyok!

2010. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a 36.héten raktam össze. Most a 34. héten (tegnap kezdtem el, ma fejezem be).
2010. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, ha nagyjából elkészülsz vele, mindenképpen írj egy listát, és tedd a táska mellé, hogy amikor indultok szülni, miket kell még bedobni. Pl telefontöltő, fényképezőgép, iratok, ilyesmire gondolok. Különben nem fog eszedbe jutni, mert az tuti, hogy máson jár majd az eszed a fájások között.
2010. szept. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Lányok! Húúú, most eléggé összehúzom magam, mert Ti nagyon gondos és lelkiismeretes kismamák, anyukák vagytok!!! Nekem annak idején a védőnő szólt, hogy jó lenne, ha összepakolnám lassan a cuccaimat (35 hetes voltam), de én csak a 37. héten mondtam magamnak, na jó, most tényleg bepakolok, mert mi lesz, ha jön a baba, én meg sehol sem tartok. Azt mondjuk hozzátenném, hogy a nagyobb dolgokon kívül (kiságy, bútor, matrac, stb...), a ruhákat, bundazsákot, hordozót, pelenkázót, stb... konkrétan a 39. héten, a vizsgálat után mentünk megvenni. Estig jártuk a bevásárlóközpontokat és a bababoltokat... Ezt ne vedd példának, a többiek válasza a hasznos e téren :-))) Minden jót és további boldog babavárást! Üdv, 9 hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 hetesen raktam össze.Egyrészt mert nagyon ráértem, másrészt mert bármikor, bármi történhet.Ne akkor kelljen keresgélni, amikor menni kell.Egy 28 hetes baba már életképes.Én arra gondoltam, mi lesz ha koraszülés lesz, vagy mivel a méhlepényem mélyen tapad, ha vérzek pl. azonnal menni kell.Ezektől már nem tartok, mert holnap már 38 hetesek leszünk.De én így voltam nyugodt.Persze felírtam egy-két dolgot, amit még el kell rakni. Pl. fogkefe, papucs, terheskönyv, iratok, dezodor.Ezeket gyorsan bedobálom, ha kell.
2010. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 28 hetesen, épp tegnap raktam össze. Engem ez megnyugtat, mert elég izgulós vagyok, mindig attól tartok hogy előbb beindul. Ezzel hogy kész veszteni nem vesztek semmit, és ha esetleg bármi gond lesz, akkor nem kell kapkodni. Nem is tudnám akkor nyugodt fejjel bepakolni.
2010. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hónapban már összepakolt csomagom volt, vagyis a 35-36. héttől.

A babának is mindent akkor már összepakoltam, csak a ruháiból volt többféle variáció, aszerint, hogy milyen idő lesz majd, ha hazahozzuk.

Imádtam az egész 9 hónapig tartó készülődést!:)

14 hós kislány anyukája 10 hetes kismama

2010. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!