Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méretün nöi medence...

Milyen méretün nöi medence számít szüknek, cm- ben, ami egy nagyobb baba megszületését akadályozza?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre a pontos választ nem tudom! De az unokatestvérem nagyon nagyon vékony alkat és majdnem 5 kg-os gyereket szült természetes úton. A környezetemben több ilyen ismerősöm is van. Szerintem nem kizáró ok, ha valakinek szűk a medencéje, a lényeg, hogy jól táguljon!
2010. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megmondani. Ahogy az első írta a tágulás a lényeg, ezt meg méretről nem lehet megállapítani. Az unokatesómnak nagyon széles a csípője, mondta is a doki, hogy itt biztos nem lesz gond, mégsem tudta megszülni, téraránytalanság miatt. Vagyis hiába volt széles a csípője, ha nem tágult ki.

Nekem keskeny a csípőm, mégis meg tudtam szülni a babát, ráadásul gyorsan:)

2010. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Így van, ahogy előttem írták. Általában az utolsó uh alapján nézik meg, illetve, ha úgy gondolják hogy határeset a dolog, akkor mér is egyet a doki, hogy nem lesz e téraránytalanság, amúgy meg, hogy ki hogyan tágul, az a szülés közben derül ki. (azt hiszem ha a bpd 100 mm fölötti, nagyobb az esélye a császárnak) Nekem nagyon keskeny a csípőm, már mindenki a terhesség alatt riogatott, hogy nagy a hasam, és hihetetlen szűk a csípőm, tutira nem tudom megszülni. A dokim azt mondta, ez nem így van, ez innen nem látszik, majd a szüléskor meglátjuk, és simán 4 óra alatt megszültem a babámat. Minden jót és könnyű szülést Neked!
2010. szept. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normál testalkaút vagyok 170 cm magas, simán szültem a 4,4 kilós fiamat és a 4 kilós lányomat.
2010. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző

A fiam a (első) szülés előtt 3 héttel, a 37+6-on már 3600 gramm volt, de szóba sem került a nem természetes úton való szülés.

40+6 ra született, megindították.

2010. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!