Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha október 1 volt az utolsó...

Ha október 1 volt az utolsó menstruáció első napja akkor még idén betöltöm a 91 napot?

Figyelt kérdés

Több terhességi alkalmazás szerint ahol az október 1 van megadva utolsó menzesznek, az egyik úgy írja, hogy 12+4 napos vagyok a masik meg azt írja, hogy a mai nap a terhességem 89. napja.


Ma voltam a 12 hetes genetikai ultrahangon ahol pár nappal nagyobbnak mérték a babát mint 12+4, a végén rákérdeztem erre a 91 napra de az aszisztens és a doki kb egymást keverték bele a számokba, mert az asszisztens szerint ha az utolsó menstruáció első napját nézem akkor nek töltöm be idén a 91 napot (bár ezt nem értem h jött ki neki de tényleg) végül abba maradtunk h vagy december 31 vagy január 1.


Mielőtt bárki kötözködne, nem nem midegy, mert ha idén betöltöm a 91 napot még ha csak december 31én akkor az egész éves befizetett adónkat visszakapjuk a férjemmel, de ha már a 91 nap január 1re jön ki akkor nem.


2021. dec. 28. 22:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért, csak telefonról írtam és nem vettem észre.
2021. dec. 28. 22:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha október 1 az utolsó mensi első napja, akkor nem nagy matek, mivel attól a dátumtól számolják a terhességet...

október 31 nap

november 30 nap

december 31 nap

Az összesen 92.

2021. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dec 30 lesz a 91. nap. Érdekes, hogy nem tudnak számolni,pedig ilyen tekerentyűjük is van.
2021. dec. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha okt. 1 helyett szept. 29-ét mondanál utolsó mensinek?
2021. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Na ez amugy a doki rugalmassagan is mulik, mert a gep adatai alapjan siman irhatnak a papirodra h szept 29, aztan ugy tuti benne leszel, nem kene ez a ketkedes. Vagyis lehetett volna, most mar kb mindegy, mert gondolom lepapirozott mindent.

Nekem pl ha az utolso mensi napjat neztek volna, vagy 2 hónappal korabban kéne szulnom 😅😅

2021. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már rögzítve van az október 1. akkor nem ez volt az első gondolatom, hogy a 91 napot számoljam. Eszembe sem jutott. A ciklusom pedig mindig tű pontos 28 napos volt.
2021. dec. 29. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a papírodon végül?
2022. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vissza a dokimhoz, kezdek már izgulni is. Remélem megtudom vele beszélni
2022. jan. 12. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, drukkolok.
2022. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült megbeszélni vele :) és még csak nagyon fűzni se kellett. Kértem, hogy nem e lehetne 30.ára írni, tekergette azt a kis bizbaszát amivel számolnak és mondta, hogy semmi akadálya :)
2022. jan. 13. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!