Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és be...

8 hetes terhes vagyok és be gombásotam. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, voltatok ebben a helyzetben? Mit csináljak? Hiába hívom ma fel az orvost és gyógyszertárt se kapok nyitva ma😭

2021. dec. 31. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet
2021. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ügyeletes gyógyszertárban vegyél Canesten krémet, nekem is azt kellett használnom, az orvos javasolta, kívülre vékonyan kenheted. Aztán hétfőn hívd fel a dokidat, mert gomba elleni kúpból nem mindegy, milyet használsz. Semmi baja nem lesz addig a babádnak ettől, csak neked kellemetlen.
2021. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, Beliema Idelyn kapszulat javasoltak nekem. El is mulasztotta egy db kapszula.
2021. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Canesten-t lehet terhesen is használni, gombára.
2021. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Be lehet setalni nogyogyaszati ugyeletre,nem fognak elzavarni,nyugi. Annyira birom az ilyeneket,mint te,akiknel terhesseg alatt valami problema adodik,akar babat veszelyezteto is,de mivel a magandokijuk epp nem dolgozik,vagy nem veszi fel,inkabb ulnek a baberjukon a csodara varva... Nem harapnak azert az ugyeleten sem... raadasul van ugyeletes gyogyszertar is,oda lehet egyszerubb is bebattyogni,aztan vagy tudnak veny nelkulit ajanlani,vagy megmondjak,mennyire gyorsan kell,hogy lasson orvos. Talan a gyogyszereszek is jobban ertenek az ilyenekhez,mint a gyakori nepe. Egyebkent valosuinuleg canesten kremet vagy kupot szedhetsz. Oke hogy egy huvelygombta talan annyira nem a vilag vege,de amikor valaki komolyabb panasszal inkabb ide irosgat,merthogy a dokija nem elerheto,na attol vegkepp agyf**zt kapok.
2022. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!