Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jutavit kismama vitaminban...

Jutavit kismama vitaminban van A-vitamin, ez nem káros?

Figyelt kérdés

Úgy tudom várandósság alatt egyáltalán nem lehet A vitamint szedni, mert káros lehet a babára, ebben a terhesvitaminban mégis van.

Most akkor hogy is van ez?


2022. jan. 5. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem karos az A vitamin megfelelo mennyisegben. A Semmelweis oldalan van fent egy letoltheto doksi (azt hiszem innen toltottem le en is) amiben benne van h melyik vitaminbol mennyi a max adag.

En a GAl babavarot pl ezert nem szedtem, mert arra meg az andokrinologusom is azt mondta, hogy rengeteg az 5000NE.

Ha jol emlékszem, kb 2000NE a max, de erre most nem eskuszom meg.

2022. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a jutát szedem, nem mondott rá se jót, se rosszat az orvosom. A leleteim tök jók, ami meglepő, hogy a vasam is, pedig azzal tél táján mindig bajom van, szóval nem gondolom, hogy különösebben ártana belőle bármi is, sőt. :) De ez csak egy laikus vélemény. :)
2022. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a jutavitet szedem, nincs baj a vasammal. Szerintem jó termék. Magyar is, megfizethető is :)
2022. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!