Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elbizonytalanított a dokim!...

Elbizonytalanított a dokim! Más is járt így?

Figyelt kérdés

Tegnap 16 hetes 4D UH-on azt mondta a szonográfus, hogy kislányom lesz. Biztosra mondta, megmutatta, mit kéne látni, ha fiú lenne.

Ma voltam a dokimnál, aki azt mondta, hogy ennek ellenére ne fessük ki a szobát rózsaszínre. Megkérdeztem, hogy mikor érdemes, mire közölte, hogy majd ha meglesz a baba. Addig ne bízzunk az UH-ban. Volt úgy valaki, hogy más lett a baba neme, mint amit a terhesség alatt mondtak? Én úgy gondoltam, hogy ha a következő (18. heti genetikai)UH-on is lányt mondanak, akkor festünk. De most nem tudom... Szerintetek?


2010. szept. 8. 12:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem szült egy fiatal lány, minden UH-n kisfiút mondtak nekik, még 4D-n is (ezt nem is értem, ott tényleg minden látszik...), nem is készültek lánynévvel. Persze kislány lett, ott találtak ki neki egy nevet a szülésznővel együtt. :-)
2010. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Most még tényleg ne fesd ki rózsaszínre :)

Ha a 18.heti is lány lesz, szerintem akkor már festheted, de csak ha biztosra mondják!

Nekünk most a második babánál folyamatosan ezer százalékra lányt mondanak, így el is hiszem. De az első babám állandóan takargatta magát, mindenki csak tippelt, aztán tényleg igaziból a szülőszobán derült ki.

Amúgy most a második lányomnál a 16.héten mondták nekünk is 4D uh-n :) 34 hetes már, legalább 10 uh-n voltam már, és eddig mindig lány volt :) gondolom a szülőszobáig nem növeszt kukit :)

2010. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

amikor én szültem ott is volt egy csajszi neki végig lányt modtak minden rózsszínű aztán megszületett Ferike:-))

Én most 22 hetes vagyok és fiút mondanak de azért készülünk lánynévvel is! Ki tudja...

2010. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy akkor inkább megvárom a 28. hetet, akkor megyünk megint 4D-re. :)
2010. szept. 8. 12:34
 5/24 nacebee ***** válasza:
100%

Nekünk már a 17. héten mondtak egy bizonytalan lány azóta eddig aki látta mindenki lányt mondott és 4D-n is azt mondták.de atól függetlenül én inkább unisex ruhákat vettem neki és az ágynemű a babakocsi színe is uni.de ha mégis fiú lesz azért lesz 1-2rózsaszín ruhája amit kénytelen lesz hordani:D

amúgy az a tuti,ha inkább uni színt választasz.vannak nagyon szép pasztel színek is ami mindkettőnek megfelel:D

2010. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Unokahúgom volt így, végig lányt mondtak.

Piros lett a szoba, a babakocsi..... a rokonok fodros,...ruhácskákat vettek nekik-azóta 3 éves lesz Ádám.


Igaz, Ők semmi extra uh-n nem jártak. Tehát 4D-n, semmin...


Nekem már nem hitték el amikor mondtam, hogy lányom lesz. Én tudtam, érzetem-mégis "majd kiderül". Lányom lett :P


20 év után az első a családban-volt öröm.

2010. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek mondták végig, hogy kislány és végül megszületett a fia! Muris volt mikor a doki megkérdezte, hogy anyuka hogy hívják a picit, mire a lány Melinda, erre a doki, de hát ő kisfiú! :)) Képzelheted!


Nekünk 20 hetesen mondták, hogy kislány, akkor 95 %-ra mondta a szonográfus, az is lett, most 20 hetesen kétséget kizáróan kisfiú van a pocakomban.

Még várj egy uh-ot a szobafestéssel, ha bizonytalan vagy, vagy válasszatok semleges színt. Pl a zöld jó mindkettőnek és még nyugtatja is a gyerekeket!

2010. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok ismerősöm volt 4D-n, és mindenkinek bejött amit ott mondtak! Nálunk 16 hetesen 90%-ra mondta a szonográfus, hogy lány, utána 21 hetesen már 100% volt, és 26 hetesen is. (más-más helyen voltunk mindig, direkt ezért, hogy mit mondanak egymástól függetlenül) És tényleg lány lett.
2010. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves utolsó! Te a 21. héten is voltál 4D-n? Milyen volt? Mert én úgy terveztem, hogy a 28. héten megyünk. De a genetikai az a 19. héten lesz, és onnantól olyan sokat kell várni a 28. hétig.
2010. szept. 8. 14:52
 10/24 anonim ***** válasza:

A szobát gyorsan át lehet majd festeni, de a sok más színű babacuccal már nehezebb a helyzet:)

Én akkor már megbíznék az ultrahangban, ha már 100%-osan tudják megmondani és mondjuk többen.

Nekem eddig 13. heti 4D-n mondták, hogy fiú, aztán 18 hetesen az orvosom sima uh-val és utána 4D-n a szonográfus is, és meg is mutatta, képet is csinált erről, egyértelműen fiú, a köldökzsinor máshol van.

De a sok hozzászólás kezd engem is elbizonytalanítani:)

2010. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!