Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Hat hetes vagyok kb egy hete pisilés után amikor kitörlöm a wc papíron látok valami fura hol átlátszó ,hol fehér színű néha elég nagy darab olyan mint a gumi nem tudom megfogalmazni másképp valamit.De nem mindig általában egyszer max kétszer fordul elő egy nap.Nincs folyásom nem viszketek nem görcsölök nincs más tünet.Hétfőn megyek dokihoz megint múlt héten voltam akkor nem látott semmit.A lányommal mikor terhes voltam nem tapasztaltam ilyet.Szerintetek mi lehet ez?
2010. szept. 8. 13:32
 1/9 eszo ***** válasza:
100%

lehet rosszul értelmeztem, de egy szilárd vmi darabka jön ki?

mekkora?

2010. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen olyan mint a rágógumi hol fehér hol átlátszó.A legnagyobb darab kb egy centis volt.De csak napjában egyszer fordul elő.Tegnap is egyszer volt akkor egy pici és fehér.Nem tudom i a fene lehet .
2010. szept. 8. 13:45
 3/9 eszo ***** válasza:
100%

hát én még sosem hallottam ilyet.

mindenképp emlitsd meg a dokinak, ha mész hozzá..bár nem hinném, hogy komoly lenne..

2010. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy ez terhesség alatt természetes.Itt már sok ilyen kérdés volt.Nekem is volt,van néha ilyen és mindig pisilés után szoktam észrevenni a kagylóban.
2010. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam de mindenképp szólok a dokinak :)
2010. szept. 8. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak, de szerintem csak besűrűsödött hüvelyváladék. Nekem nem "szilárd", de nagyon sűrű, mióta babát várok. 20 hkm
2010. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hüvelyváladék lehet.
2010. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, ez csak bő hüvelyváladék, semmi komoly! Nekem is hol nagy darabokban jött ki, hol kisebb, és ahogy teltek a hetek, ugy mult el! Dokim is mondta hogy ez teljesen normális! Ugyhogy no para!
2010. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fertőzésektől is védi ez által a szervezet a babát,hogy ne jusson fel korokozó:-)

Nekem is volt mindhárom babával az elején:-)

2010. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!