Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 naposan nektek mit látott...

5+3 naposan nektek mit látott a doki az uh-n?

Figyelt kérdés
Nekem 16 mm-es petezsákban, 6 mm-es szikholyagot és abban 3 mm-es embrió kezdeményt. Szívhang még nem volt Jó ez így?
2010. szept. 8. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó!

Szívhang kb. 6-7 héten lehet hallani. Én is a pozi teszt utén mentem orvoshoz, hogy megnézze jó helyen van e, de tudtam, hogy még nem lesz szívhang.

Boldog babavárást kívánok.

11hetes kismama

2010. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem akkor még csak 5 mm-es üres petezsákom volt, szóval ne aggódj!!! Gratulálok!

ma 12 heteske :)

2010. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még semmit, pedig középidőben fogant :) Csak a megvastagodott nyálkahártya látszott és egy kis bizonytalan foltocska.
2010. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én tegnap voltam 5+1 naposan és nekem is még csak petezsák volt látható.

Szivhang 6. hét körül várható. én j. héten megyek vissza a dokihoz.

2010. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5+6 hetesen, azaz majdnem 6 hetesen még csak petezsák volt. A kis petezsákom már 21 hónapos :) Azt hiszem a 7.vagy 8.héten mentem vissza, akkor már volt szívhang.
2010. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom, h ha már megjelenik az embrió, bármilyen pici is, már lennie kell szívhangnak.
2010. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem 6 hét 5 naposan volt 16mm-es a kis embrióm és volt szívhangja. A dokim szerint a mérete is nagy a korához képest és nagyon meg volt lepődve hogy már volt szívhangja.

2010. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!