Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 06.23-24-én volt tojcsis...

06.23-24-én volt tojcsis folyásom.21-22-24-25-én voltunk együtt a férjemmel. Milyen nemű babára számíthatunk?

Figyelt kérdés

07.11-én teszteltem pozit.

A kérdésem az lenne,hogy szerintetek milyen nemű lesz a gyermek?

Annyi ilyet hallottam,h ekkor meg ekkor kell együttlenni,ha ilyen vagy olyan nemű gyereket szeretnénk.

Ha 23-24-én volt peteérésem a folyás alapján,és előtte voltunk együtt,meg 24-én 25-én,akkor ki lehet számolni,vagy csak tippelni lehetne a baba nemére?

Ő a kistesó lesz már :)

Akik "értenek" ehhez,megköszönném a válaszukat.

Egy 13 hetes kismama


2010. szept. 8. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány..........

vagy Fiú lesz:-)

2010. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel "állandóan" együtt voltatok, ezért 50-50%.

Örülj a babának!

2 kislány anyukája :o))

2010. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg inkább örülj a babának a hülye számolgatások helyett. Szerintem amit leírtál, abból nem lehet megállapítani, hogy milyen nemű:(
2010. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet megállapítani ezekből, sajnos. De nekem 13 hetesen 4D-vel már látták a nemét:) Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor már nagy valószínűséggel látszódni fog.
2010. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi hasonlóan voltunk, és lány lesz.
2010. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is hasonlóan voltunk anno és lány lett
2010. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is hasonloan voltunk egyutt, teha peteeres elott, kozben, alatt mindket babank tervezesekor is es itt van mellettem a ket fiunk.

Szoval vagy fiu lesz, vagy lany.

Mellesles 14 hetesen sima uh-n mar lattak az elso fiunk nemet, 15 hetesen 4d-sen a masodik fiut. Mar nem kell sokat varnod.

2010. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak peteéréskor vagytok együtt, akkor fiú. Ha előtte 2-3 nappal, akkor lány.

De nálatok szerintem 50-50.

2010. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Sejtettem,hogy így nem lehet megmondani,csak annyi ilyet hallottam,h ekkor meg ekkor kell együttlenni stb.De amúgy én sem hiszek ezekben,majd idővel kiderül,csak kíváncsi voltam.

Hónap végén megyek az AFP-re,akkor is csinálnak majd uh-ot a vérvételen kívül? Vagy csak két hét múlva mikor az eredmény miatt kell visszamennem? 16 v. 18 hetesen meglehet biztosra mondani,hogy milyen nemű a bébi?

Szép napot nektek.

2010. szept. 9. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!