Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kókuszmatracos kérdés! Segítné...

Kókuszmatracos kérdés! Segítnétek?

Figyelt kérdés

Kókuszmatracot szeretnék venni de én eddig azt hittem, hogy egyfajta van és kész. Ahogy nézem millió egy változata van. Nektek melyik vált be? Hol vettétek és mennyiért?

köszi 31h kismami


2010. szept. 8. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mindegyik egyforma, csak a márka a különböző. Mi a Brendonban vettük 1 éve 14ezerért.

Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor inkább szivacsot veszel. Sokkal jobb, könnyebben tisztítható, nem büdös és nem penészedik be mellesleg jóval olcsób is. 2-3 hónap használat után mi is átváltottunk erre.

2010. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 2 hete vettük meg, és szerintem egyik legjobb matracfajta! Hát nekünk ugy van, hogy kókusz-szivacs-kókusz, vastagsága kb. 10 cm-es! Én Komáromban vettem! 31 heteske
2010. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg leírnád a fajtáját hátha Budapesten is kapok ilyet. A szivacs nem poratkásodik be? Hogyan lehet tisztítani?
2010. szept. 8. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a jó,aminek a felületén van egy vékony réteg szivacs szerü anyag. Igy nem annyira kemény,nagyobb korban is használható.
2010. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kókusz könnyű szerkezetű, rugalmas és teljesen moly, atka és baktériumtaszító, ezáltal a kókuszmatrac is.

A kókuszmatrac használat során az esetleges nedvességet, izzadtságot a kókusz rostszerkezete segítségével elvezeti, elpárologtatja. A kókuszmatrac kemény, stabil fekvőfelületet biztosít, latexszel kombinálva, így a kókuszmatrac ideális választás mindenki számára.

Ennyit tudok róla, bababoltban dolgoztam és még csak most várom az első babámat de a kismamák 99%-ának mi kókuszmatracot adtunk el. Hogy hol és mennyibe kerül azt interneten is könnyen kiderítheted a keresőbe beírva és még biztos sok jó dolgot írnak is róla.

A szivacs azért sem jó mert ha a szobának van páratartalma ill. párásítót használsz az magába szívja és nem is szellőzik a szivacs réteg így az elatkásodik. Én csak ennyit tudtam segíteni, saját tapasztalat még pár hónapot várat magára :D

A kókuszmatrac használata hozzájárulhat az allergia és az asztmás tünetek enyhítéséhez is.

Egyes természetgyógyászok szerint a kókuszmatrac, a benne lévő kókuszréteg szerkezete által megszűri a föld sugárzását.

2010. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én imádtam a kókuszmatracát a gyerkőcnek,csak a légzésfigyelőnk nem.

Már kórházba küldtek megfigyelésre,kivizsgálásra és ott kérdezték meg,hogy milyen matrac van a légzésfigyelőn.


Hazafelé vettünk szivacs matracot,mert a kókusz túl merev a légzésfigyelőnek és sok a téves riasztás amig pici a baba,mert van hogy csak piheg,de a vastag merev matracon keresztül már nem érzékeli a légzésfigyelő és bejelez.


Ha nem lesz figyelőd,akkor ajánlom,mert nagyon jó a babának,de ha lesz akkor inkább a szivacs,a felesleges aggodalom elkerülésére.


És a szivacs mivel 3ezer ft kb cserélhető fél évente is és akkor tuti semmi atka nem költözik bele.


Remélem jól fogalmaztam és segítettem,amúgy a miénk is szivacs-kókusz-szivacs variáció volt és 8cm vastag.

2010. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szivacs matracot simán ki tudod mosni enyhe mosószeres vízben. Tévhit, hogy beleköltözik a por atka. Ha belegondolsz a mi időnkben sem volt más, mégis egészséges emberek vagyunk.. :)
2010. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!