Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbeesve, ez lehetett...

Kétségbeesve, ez lehetett vetélés?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan görcsöltem, 3napig erős vérzés. Nem olt darabos. Ez normális vagy esetleg vetélés is lehetett? Kétségbe vagyok esve. Orvosom még nyaral. 6hetes kismama
2010. szept. 8. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
öö ügyeletre nem mentél be? Mert lehet vetélés... Tuti hogy terhes vagy? Már ugy értem orvosi vizsgálat alátámasztotta? UH vagy manuális?
2010. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

valószínű vetélés....:((

miért nem mentél azonnal ügyeletre?

2010. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
terhesség alatt semmiféle vérzés nem normális. Görcsös meg végképp. Szerintem (de ne legeyn igazam ) vetélés volt:(
2010. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak azt tudom mondani, mint a többiek :)
2010. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És még hozzáteszem égető fájdalom is volt. De még mindig hányingerem van és fájnak a melleim. És nem tudom miért nem mentem rögtön ügyeletre, valószínű a félelemtől. De Pénteken jön haza dokim vele kezdek. És köszönöm a válaszokat :( Már semmi jót nem remélek..
2010. szept. 8. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A befejezetlen vetélés (inkomplett) veszélyes lehet rád (nem ijesztgetni akarlak, ez az igazság), menj orvoshoz!
2010. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A HCG nem ürül ki azonnal a szervezetből, a tünetek tovább megmaradnak így. Sajnálom, ha tényleg elvesztetted.
2010. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ha terhesség alatt vérzés jelentkezik akkor az nem jelent jót. Nekem 5 hetesen volt barnás folyásom és majd 1 hónapig voltam vele kórházban.

Nagyon sajnálom ha elveszetted a babád, pénteken gondolni fogok rád, hogy jót mondjon az orvos.

Kisebbik rossz lehet hogy hematomád volt és az vérzett...

2010. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vérzés még nem feltétlen jelent bajt, az viszont igen, hogy erős volt, és görcsök is kisérték...az erős görcsölés a méhösszehúzódás miatt van, próbálja kilökni az embriót a szervezet. Persze vannak kivételek, és kívánom, hogy Te a kivételek közé tartozz. No-spát be lehet venni terhességkor is, akár napi 3at is, ha görcsölnél, vegyél be nyugodtan. De az ügyetelre mindenképpen menj el minél előbb. Minél tovább halasztod annál nagyobb a valószínűsége, hogy elveszíted a babádat (persza sajnos akkor ha még nem veszítetted el).

Én 2x vetéltem el, hozzáteszem SEMMI tünetem nem volt, hogy elvetéltem volna...Uh-n derült ki...

2010. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem hematómám volt/van, de ha az vérzik az nem jár görccsel.


El kellett volna menned azonnal az ügyeletre! Én is véreztem egyszer, azonnal taxi és irány a kórház! Ilyenkor nem számít, hogy van választott orvos pláne, ha itthon sincs.


Remélem, hogy mégsem vetélés volt!

2010. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!