Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik az, hogy 10 hetes...

Létezik az, hogy 10 hetes terhesen érzem hogy mozog a baba? Ti mikor éreztétek először?

Figyelt kérdés
Pár napja olyan kapargálásszerűt érzek az alhasaman néha, kicsit hasonlít a bélmozgáshoz de más egy kicsit.
2010. szept. 8. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen először,de ez már a második babám,így már tudtam mire figyeljek. :)
2010. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Általában a 16-ik hét körülre mondják.De testalkattól is függ.Ismerek olyat aki hamarabb érezte.Én valahol a 15-ik hét környékén éreztem először.A vékonyabb hölgyek érezhetik előbb.Első babánál azért még összekeverheti az ember az érzéseket.Én is azt tettem.De ha igazán megmozdul,akkor abban biztos leszel.
2010. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korán szerintem kizárt! Biztos csak nagyon szeretnéd már érezni, s ilyenkor az emberi agy sok mindenre képes!
2010. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokan nem hitték el, de én a 11. héten éreztem. Hason fekve néztem a tv-t(hozzá teszem, a 28. hétig tudtam volna hason feküdni) és egyzser csak olyan volt, mintha vki kaparászná a hasamat belülről:) Akkor érezte először, majd sokáig semmit és a 17. héttől éreztem rendszeresen.

2010. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Elhiszem, hogy várod, de szerintem is kizárt. Nagyon kicsi még, nincs igazán olyanja, amivel kapirgálhatna. :)

Én az elsőt 15, a másodikat 14 hetesen éreztem. De 10 hetesen sokszor mondtam, ha nem tudnám, mekkora a baba, azt hinném, őt érzem. Megtévesztőek a kis izom-/bélmozgások.

Boldog babavárást!

2010. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg a méreteket:

[link]


Teljesen kizárt, hogy érezd, hisz mégcsak 3-4 cm-

2010. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én csak a 21-22. héten éreztem meg először, mellső fali lepényem volt
2010. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet. Amikor már a babát érzed, egyértelműen tudni fogod, h ő az.
2010. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem. ott lent is szokott bélmozgás lenni, valószínűbb, hogy az volt.


én pl. egyszer érzetem, hogy ez mintha más lenne: és csak annyi volt, hogy a táskám magam előtt volt és abban el kezdett rezegni a telefon. pedig már majdnem beleéltem magam.


12+4 hetes

2010. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16 hetesen
2010. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!