Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér megelőzése? Bővebben...

Aranyér megelőzése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Első szülésemnél nagyon kijött az aranyerem, annyira fájt, hogy jobban megviselt, mint a gátmetszés. Ezt most szeretném elkerülni a következő szülésemnél, ami majd januárban lesz. Van valami praktika? Előtte kenegetni, vagy valami ilyesmire gondolok.
2010. szept. 8. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi nem tudok érdemben válaszolni, de beírok mert nagyon kíváncsi vagyok mások mit írnak. Nekem még hónapok múlva is olyan brutál volt az aranyerem, hogy ülni sem tudtam:S sokkal rosszabb volt mint a szülés..
2010. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztóan előjött mindegyik terhességemnél,pedig emésztési,székelési problémáim nem voltak.Nálam inkább a nagy súly volt a baj-mármint a pocak súlya, a baba,magzatvíz,stb-,ami ráadásul rossz helyen nyomott ereket.
2010. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szules kozbeni aranyer kialakulast szerintem nem mlehet elkerulni. Terhesseg alatt a taplalkozasra kell odafigyelni, hogy ne legyen szekrekedesed. Mondjuk sok rosttal.

De ha a baba feje beilleszkedik, akkor siman elojohet, illetve kitolasnal. Szules utan ismet az etkezesre kell figyelni, illetve kuppal, kremmel hamar visszahuzodhat. Az sem mindegy, hogyha mar van, akkor meddig tart...

2010. szept. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!