Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11.hét körül késő orvoshoz...

10-11.hét körül késő orvoshoz menni terhesség megállapításra?

Figyelt kérdés

A környezetemben azt mondják, hogy 6-8.hét között kéne menni/ mentek.

Nekem úgy jön ki, hogy ha minden igaz akkor már 10 hét körül leszek mire az első vizsgálatra menni tudok. Nyilván visszapörgetni nem tudom az időt szóval hamarabb nem megyek már, de azért érdekelnek a vélemények,ki mikor ment?

Sőt úgy vagyok vele, hogy ekkor már biztosan lesz szívhang is, hallottam már olyat, hogy meg 7.héten például nem volt.


2022. jan. 17. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Februarban a pozitiv terhessegi teszt utan rohantam orvoshoz kb a harmadik heten...meg semmit sem latott,csak a petezsakot..visszahivott a nyolcadik hetre.addig kiidegeskedtem a lelkem,minden rosszra gondoltam es csak bevonzottam a bajt.magzat volt mar,de el volt halva...missed ab lett a vege.

Juliusban teszteltem ujra pozitivat,nem akartam tul koran menni,pedig idegesdtem eleget hogy mi lesz...a kilencedik heten mentem vegul...minden jol alakult,volt szivhang,es minden ami kell...most 28 hetes vagyok.

2022. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Nagyon sajnálom! Velem pont ugyanez történt, s pont a 8. héten. Nyugodt voltam teljesen, nincs ennek köze semmi a rossz bevonzásához. A természet szelektációja ez, sajnos.
2022. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!