Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. Babának kinek sikerült a...

3. Babának kinek sikerült a másik várva várt nem?

Figyelt kérdés
2 fiú után lányt remélünk de ahol 2 fiu van vhogy ritkán látok harmadiknak lanyt ;( van akinek sikerült ahogy szerette volna?
2022. jan. 26. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk úgy jött össze harmadikra a kisfiú, hogy megint lányt szerettünk volna. :)
2022. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

Őszinte leszek, én sok 3 gyerekest ismerek, de olyat, ahol 2 fiú után sikerült lány, egyet sem. Sok a 3 fiús család, meglepően sok.


Olyat ismerek, hogy 2 fiú-1 lány, de ott nem a lány az utolsó gyerek.

2022. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Lutri.

Csak aztán ne legyen kiírva a "Hogyan dolgozzam fel, hogy a 3. is fiú lesz?!" kérdés...

2022. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőméknél összejött 2 fiú után harmadikra a kislány. Igaz, nekik teljesen mindegy volt, mindenképp 3 gyereket terveztek, függetlenül attól hogy fiúk vagy lányok.
2022. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Edesanymnak van 2 idösebb fiu testvere. Ö a harmadik gyerek.

Remelem minden rendben lesz a babaval, szurkolok, hogy lany legyen. De mindennel fontosabb az egeszseg :)

2022. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Nagyapámnak bátyja volt és húga, szóval elvileg lehetséges :) Ismeretségi körben olyat tudok, hogy 3 fiú után lány, illetve 2 lány után fiú, majd újabb lány. Egyik nagymamám szintén 3 fiú utáni első lány.


Biológiából azt tanultuk, hogy minden alkalommal ugyanannyi az esély (nem egészen 50-50%, mert picivel több fiú születik, de az esély nem változik). Személyes tapasztalatból én is azt látom, hogy a többgyerekes családoknál vagy azonos neműek a gyerekek, vagy egy gyerek neme más, és az mindig az első- vagy a másodszülött, de azért nem kizárt más kombináció sem.

2022. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Csomó ismerősnek van 3 gyereke.Igaz nem így hogy két fiú,aztán egy lány.

Hanem így hogy lány,fiú,fiú

Lány,fiú ,lány

2022. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyik baratnom 1-2. gyereke fiu, 3. lany. Nalunk eddig ket fiu van, szeretnenk harmadikat (fuggetlenul a nemetol, de kivancsi lennek, milyen egy kislany anyukajsnak lenni :)) Drukkolok, majd ird meg legyszi! Mikir derul ki?
2022. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy sikerültem harmadiknak lánynak, hogy hoztam magammal még egy fiút, az ikremet :D
2022. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom 🤷‍♀️ nekünk 3 lányunk van 🤪

Egyik ismerősnek 5 fia. Igen az utolsó 2 kb csak a kislány reményében fogant.

A másiknak 4 fia. Náluk megannyi vetélést követve derült ki a 4. előtt, hogy nagyvalószínűséggel a lány embriók nem maradnak meg.


Másik 2 ismerősnék 3-3 lány szintén.

Még 2 gyerekeseknél is ritka a környezetemben ahol ellentétes neműek. (nekem is nővérem van)

2022. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!