Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el terhesvitam...

Mikor kezdtetek el terhesvitamint szedni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 13:30
A kérdező szavazást indított:
már a baba tervezésekor/fogantatás előtt
4-8. héten
8-12. héten
később
nem szedtem terhesvitamint
43 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

2 éve szedem és még csak most állunk neki :)

A velőcsőzáródási rendellenesség megakadályozásához kell a folsav, de mire megtudod, hogy terhes vagy, már folyamatban van, ezért előre kell gondolkodni, optimális esetben hónapokkal előtte!

2022. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
4 honappal elobb
2022. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
3 éve szedem. Azóta próbálkozunk.
2022. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Mikor terveztük, már elkezdtem szedni. De nem akart összejönni, inkább váltottam egy jobb "sima" multivitaminra. Érdekes, utána pár hónapon belül össze jött. Persze lehet csak véletlen, de tény és való, hogy nem feltétlenül jobb a terhes vitamin. Úgyhogy utána már csak akkor kezdtem újra szedni, amikor az orvos is megállapította a terhességet.
2022. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a teszt pozitív lett akkor kezdtem el, mert úgy voltam vele hogy a sikertelenségek és a műtétek után majd jön a baba amikor akar és nem gondoltam volna hogy sikerül ilyen hamar.
2022. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es. A terhes vitamin azért jó mert van benne folsav. Ha sima multivitamint szedsz akkor külön kell folsavat is szedni.
2022. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!