Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sea vaj vagy a kókusz olaj...

Sea vaj vagy a kókusz olaj jobb a terheségi striák megelőzésére?

Figyelt kérdés
Mikortól kezdtétek használni ezeket?

2022. febr. 2. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
szerintem inkabb belulrol probald kezelni, sok folyadek, hogy rugalmas maradjon a borod es kollagen. en kentem vegig es strias lettem, a cicim is pedig az meg nem is feszult akkor. Persze kenjed olajokkal, de ne varj toluk csodat.
2022. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább genetika. Ettől függetlenül én a weleda olaját használtam és alig lett striam, a hugomnak viszont akinek nálam sokkal szebb alakja van meg tele lett. Én inkább azért szerettem kenegetni, mert úgy éreztem a babát simogatom (tudom nyálas baromság :D).
2022. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olajat használtam, még amikor nem is látszott a hasam. Egészen a 36.hétig kihúztam striák nélkül. Szerencsére csak az oldalamon lett meg pici a köldökömnél.

Amúgy ez genetika, van akinek lesz van akinek nem, semmi kence meg tabletta nem fog ezen segíteni.

Ja és a cicim fél nap alatt szanaszét szakadt amikor belövellt a tej, pedig azt is kentem..

2022. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Kenhetsz rá, amit csak akarsz, ha hajlamos vagy rá, csíkos leszel. Ha nem, akkor nem. Aztán amit kentél, azt dicséred majd, miközben tök mindegy volt.
2022. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok még nyilatkozni. 26. héten járok, 12. hét óta szedek kollagént és kenegetem magam serényen, mert az én genetikám bőrrepedős. Már akkor is szereztem striákat, amikor tini koromban hirtelen megnyúltam. Én is megvettem a Weleda olaját, de én nem bírom elviselni az illatát (nekem inkább szag). Így most éppen egyiknap jó zsíros testápolóval kenem magam, másik nap a Weledával, harmadik nap pedig a hipp masszázsolajával. Utóbbinak annyira szolid, kedves illata van, hogy az nekem is már-már rituálészerű babasimogatás inkább. :) A Weledát már csak azért használom el, mert ennyi pénzért sajnálom kidobni.

Egyelőre nincs stria, de még nem is feszül annyira a bőröm sehol. :) Mostanában számítok majd rá, hogy esetleg beindul. Ha repedek, hát repedek, de legalább tudom, hogy mindent megtettem ellene.

Használd őket váltva és igyál minél többet. Nem elég csak kívülről rugalmasítani a bőrt.

2022. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
100 % genetika. Ahogy itt elottem irta valaki, ha nem vagy hajlamos ra nem jon ki, es azt fogod dicserni amivel kented, holott koze nincs hozza.
2022. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!