Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért foglal le a terhesség...

Miért foglal le a terhesség gondolata? Nagyon fiatalnak érzem magam hozzá, bár érett vagyok rá szerintem.

Figyelt kérdés

18éves vagyok, és nagyon szeretnék már kisbabát, vágyom rá egyszerűen.Nem tudom miért talán mert azt hittem hogy terhes vagyok akkor megijedtem végül nagyon örültem neki, és aztán a teszt mégis csak negatív lett.

Ez a dolog csak annyiban rossz hogy 2hónapja vagyok együtt a barátommal aki persze nagyon komoly de még fiatal hisz ő is csak 18éves.

Ha terhes lennék nem vetetném el semmi pénzért, de most fogalmam nincs miért támadtak fel az anyai ösztöneim.

Párnát dugdosok a pólomba és nagyon tetszik a végeredmény.

Légyszi ne torkoljatok le hogy nekem még játékbaba kell stb.


2010. szept. 10. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Aranyos vagy de ez még csak biológia !


Biztosan jó anyuka leszel.

Ha gondolod ... segitek kicsit készits naplót papirból a saját terveid alapján ezzel közelebb hozod a babás korszakot és évek múlva jól jön majd!!


link hozzá - ez a scrapbook technika aminek az alapjait már most lerakhatod és nagyon jó móka-

[link]


[link]


Kellemes időtöltést !

2010. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető de nagyon fiatalok vagytok hozzá, főleg a barátod:) Az első válaszoló milyen jó kis konstruktív ötletet adott:)
2010. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És azt a kis naplót hogyan tudom elkészíteni pontosan!Tudsz akkor nekem segíteni??

2010. szept. 10. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
priviben megirom a technikáját.ok?
2010. szept. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké oké :)
2010. szept. 11. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Én lassan 20 vagyok, és ugyanezek a gondolatok foglalkoztatnak kb 17 éves korom óta folyamatosan... Érthető, hormonok, biológia, de én kb 13 éves korom óta "babázok", tele van a társasházunk mindenféle korú aprósággal, és se megunni nem tudom, se elkedvetlenedni. Én úgy csinálom, hogy elolvasok mindenféle szakirodalmat - így várom ki az én időmet :)

Tedd ezt te is szerintem, és mire odakerülsz, már csak élvezned kell az egészet, nem pedig eszeveszetten bújni a vészhelyzet-könyveket vagy bedőlni minden hülye kismama-pletykának :)

2010. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, akkor sem fogsz lemaradni semmiről, ha csak pár év múlva babázol majd.
2010. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó, hogy ennyire szeretnél babát, de előtte teremts neki anyagiakat, legalább pár hónapig legyetek együtt a pároddal és dolgozz, keress pénzt, hogy aztán megkapd az államtól a megfelelő anyagi támogatást.

Én 26 éves vagyok, most várom az első babámat, és rájöttem, hogy nem vagyok már olyan fiatal, és ezért nehezebb is megszoknom a gondolatot, hogy az edddigi kis nyugis életem (életünk) most fenekestül felborul. Nagyon nehéz ennyi év után hozzászoktatni magam még a gondolathoz is! Szóval ilyen szempontból jó, ha korábban szülsz. Ismerek fiatal (20-21 éves) kismamákat,boldogok és kiegegyensúlyozottak, és lehet, hogy sokkal többet tudnak játszani, foglalkozni a gyerekkel, ha korban közelebb állnak hozzá. Akiket ismerek, egyikük sem bánta meg az anyaságot.

SZerintem a nőknél tényleg nem olyan korfüggő, de egy 18 éves fiúnak még élnie kell. Szerintem Te is várj még egy picit azzal a babával, hátha olyan lehetőséged adódik még a baba előtt az életben, amit meg kell még ragadnod.

Kapcsolatfüggő is nagyban. A páromnak (3 éve vagyunk együtt), ha előbb ismertem volna meg, minden további nélkül szültem volna 22-23 évesen is gyereket. Azért 18 évesen még nem...

2010. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!