Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy magzat megérzi ha az...

Egy magzat megérzi ha az anyja nem annyira szereti vagy várja őt? Miután megszületik lehetséges hogy emiatt nem fogja szeretni úgy az anyját? Sírni fog ha a közelében va vagy szopizás közben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát... Én nem tudom, de akárhány szakemberrel beszéltem eddig (rengeteg, mert a lányom autista), az első 5 kérdés között volt, hogy várt gyerek volt-e, akartuk-e. (persze, hogy akartuk, 1.5 évet vártunk rá).
2022. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Meg, persze. Hogy érezze szegény biztonságba magát valaki mellett, aki nem akarta, hogy létezzen?
2022. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ajánlom örökölt sors című könyvet
2022. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A stresszt bizonyos szinten biztosan érzi, de nem gondolom hogy ilyesmi bármit is okozna, mert akkor nem lennének egészséges emberek, ugyanis stressz minden kismama és ember életében van. Sok gyerek meg lombikos, szóval biztosan tervezett és várt gyerek, mégis beteg…
2022. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon vártam a babám és készültem az érkezésére, imádtam első pillanattól, h a 2. halvány csíkot megláttam a teszten, mégis hasfájós és 3 hónapig üvöltő bébi lett. Nem gondolom, h hozzáállással ezen tudtam volna változtatni.
2022. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Ugyan így.

2022. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tanácstalan_lány ***** válasza:
100%

Állítólag (én is olvastam) lelkileg lesz számára megterhelő,abban az esetben,ha a helyzet születése után is fennáll hosszabb ideig. Mèg akkor is,ha megprobalod elnyomni magadban a negatív érzést....mert tudatalatt úgy is megmarad. Majd nem abban fog látszani,hogy mennyit sír az első hetekben, hanem majd kisgyerekként,hogyan tud kötődni, mennyire magabiztos stb.

Saját születési körülményeiről tudsz valamit? Téged várt az anyukád? Minden rendben volt a gyerekkoroddal?

Egy terhesség sok mindent a felszínre hozhat a múltból,ami árthat a születendő babának. Érdemes ilyenkor utanakerdezni,megkeresni a negatív érzés gyökeret és igy megoldani a problémát és megvédeni a gyermekedet.:)

2022. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!