Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Uh eredményre az van írva,...

Az Uh eredményre az van írva, hogy a placenta a hátsó falon tapad, ez jónak számít. A szonográfus mondta, hogy pihenjek, mert a méhlepény laza, gyenge, ne tornázzak. Ezt akkor miért nincs a leletre írva?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jó helyen van igen, hát ezt tőle kellett volna megkérdezned hogy miért nem irta rá bár mondjuk az lehet hogy nem olyan veszélyes csak azért mondta hogy vigyázz magadra mert ha rosszab lesz akkor lesz gond


szerintem ne aggódj

2008. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyenge lepény lepényleválást okozhat. pihenj!!! és beszélj az orvosoddal!
2008. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A vicc az egészben, hogy most voltam a nődokimnál, mondtam neki mit mondtak az Uh-on, erre ő: ne foglalkozzak vele és összevigyorgott az asszisztensével majd megkérdezte, hogy ki csinálta a vizsgálatot xy? mondtam, hogy ő.Válasza: vele nem kell törődni.

Nem értem, hogy lehetnek ilyenek, most akkor kinek higyjek???

2008. dec. 16. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
a helyedben elballagnék egy másik orvoshoz. ez nem játék. csak nézzen meg Ő is. abból még nem volt baj hogy két orvos látott:-)
2008. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!