Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma hajnalban teszteltem...

Ma hajnalban teszteltem pozitívat, elég erős mindkét teszt, 2.napja késett. Sokszor érzem mintha folydogálna valami, a tisztasági betétem nedves is, de semmi nincs rajta. Olyan mintha víz "szivárogna". Se színe, se szaga. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 11:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be, mert tényleg nedves a betét tehát valami lehet. Bepisilni tuti nem pisilek be értelemszerűen.
2022. febr. 22. 11:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem gondolod, hogy magzatvíz?

Gyakori a bő folyás terhesen.

2022. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.napi késéshez képest elég erős a csík?

[link]

2022. febr. 22. 12:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem gondolok semmit, de tudom hogy túrós állagú szokott lenni, nekem se színe, se állaga, se szaga. Csak érzem hogy enyhén valami folydogál néha és nedves a betét. Ezért kérdezem vajon mi lehet.
2022. febr. 22. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége a teszcsík erősségének, nem HCG-szint mérő. Teljesen rendben van.
2022. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nekem is felerősödött a folyásom, aminek legtöbbször nincs színe és szaga. Ez ilyen, ajánlatos a tisztasági betét használata, de amíg tényleg nem büdös, nincsen feltűnő színe és nem viszket, addig szerintem normálisnak mondható. Legalábbis az én dokim ezt mondta, amikor említettem neki.
2022. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legelején nekem is sokszor volt ilyen
2022. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Pár hét múlva szülök de a mai napig vannak napok amikor éjjelre konkrétan betét kell mert annyi folyasom van🤷‍♀️ Látott orvos, volt tenyesztes, kutya bajom, nem viszket nem szagos semmi, nálam ezzel jár a terhesseg
2022. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"de tudom hogy túrós állagú szokott lenni"


Mi van? Dehogy szokott!

Ha túrós, az elég nagy gond akár terhes vagy, akar nem. Az komoly fertőzésre utal, ami vetéléshez is vezethet.

Bő, színtelen szagtalan folyás normális terhesen. Célja a fertőzések kivédése. Az első trimeszterben a legjellemzőbb. Utána sokak pont szárazságra panaszkodnak.

2022. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 5-ös válaszoló hogy értetted, hogy nincs jelentősége a tesztcsík erősségének? Én úgy tudom, hogy igenis van, mert vannak akik direkt tesztelnek az elején minden nap,mert ha halványodik akkor az bajt jelent esetleges kémiait. Az a jó ha napról napra erősebb annak akinek az elején még csak halvány volt. Persze van az a határ ami után már nem tud erősebb lenni.
2022. febr. 22. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!