Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan vészeltétek át a...

Hogyan vészeltétek át a csalódottságot amikor hónapról hónapra megjött? És mennyi idő volt végül, mire összejött a baba?

Figyelt kérdés

Nekünk most ez a harmadik hónap,de megint úgyérzem,hogy meg fog jönni. Látom a férjemen is,hogy csalódott,de nem mondja.

Nem tudunk semmilyen egészségügyi problémáról.

Köszönöm a válaszokat!


2022. febr. 27. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Jaj…

Ezt a ràcsavarodàst surgosen engedd el!

Lefogadom bàrmibe hogy ovulaciohoz idozitett szex van nalatok. Ez igy nem fog menni,

Maradjatok lazák, ne feszuljetek rà!

1 evig probalkoztunk, kiderult h mindkettonkkel van pici baj, kimondta a diagnozist a doki penteken, masnap pedig megfogant a baba…

Ezutan a kovetkezo 2 gyermek elsore (!) osszejott!

Teljesen vilagos h a nôi lelki problema lehetett a hatterben. Tulzottan ra volt feszulve.

2022. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát mi tudtuk, hogy elég kicsi esély van arra, hogy rögtön összejön. Együtt voltunk, amikor jól esett és vártuk a meglepetést, de nem ekörül forgott a világunk. Egy percig nem voltunk csalódottak, 5ik hónapban lett pozitív a teszt az első gyerekkel, a másodikkal 2 hónap és a harmadikkal (ő még úton van :D) szintén 5 hónap.

3 hónap még semmiség, és ahogy az első is írja, az is gátolhatja a fogantatást, hogy csak ezen pörögtök.

Mielőbbi pozitív tesztet kívánok!

2022. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ha el hiszed,ha nem,nem nézem,hogy mikor "kellene". Úgy vagyunk vele,hogy majd jön,ha szeretné,de azért jöhetne már. :)

Más miatt egyébként van stressz az életemben,igyekszem megoldani azt.

2022. febr. 27. 19:14
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

6. hónapba jött össze. Nem voltam rápörögve, a pozitív tesztem előtt egy nappal még nagy nyugalomban vodkáztam pedig én vagyok az aki még szilveszterkor sem koccant csak megjelent egy üveg vodka az asztalomon és meg sem fordul a fejembe, hogy másnap ne jöjjön meg, főleg mivel éreztem minden szokásos pms tünetet :D

Tényleg nem szabad rágörcsölni, az a lehető legrosszabb amit tehetsz, gondolj bele mi lesz utána 1-1 orvosi vizsgálat között amikor hetek telnek el ,a baba mozgását még nem érezni és te abból próbálod megállapítani, hogy minden oké, hogy nem vérzel…

3 hónap még igazán semmi, anyukám már inkább mesélhetne a 7 évről amire én összejöttem nekik végre természetes úton rengeteg orvosi procedúra után.

2022. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Elhiszem hogy nem nezed konkretan az ovulaciot de biztos hogy szamolgatod es gondolsz ra h mikor van… engedd el ezt is
2022. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
6,5 év után jött össze. 😊 Sosem számolgattunk, amúgy is 2-3 naponta szexelünk, igyekeztünk nem görcsölni rajta.
2022. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2022. febr. 27. 20:11
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

3 hónap? :D

Nekünk negy év alatt sikerült.

2022. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőséknek az első rögtön, a nászúton :D


A második 15 éve nem, pedig túl vannak ezer vizsgálaton, csak totál ráfeszültek a témára.

2022. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
nekünk 10 hónapja nem sikerül ,kezdem feladni .
2022. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!