Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónapos babát lehet esküvőre...

5 hónapos babát lehet esküvőre vinni? Hogy oldottátok meg a kicsivel?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mi 6 hónaposan vittük. Helyben foglaltunk szállást. Ott előkészültünk. Vacsi után anya felment, elaltatta, addig apa "bulizott", később csere.
2022. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem kéne, nem oda való még ennyi idősen. Zavarni fogja a házasulandókat és a többi vendéget is, amikor üvölteni kezd.

És ezen nem változtat az, ha lepontoztok. :)

2022. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi eskuvonkon, lagzinkban a legfiatalabb vendég 2 hónapos volt. 2.gyerek, úgyhogy a szülők rutinosabbak voltak, bevallalrak a 150kmes utazást is miattunk, amiért hálás vagyok.

Nálunk a lagzi helyszínen volt a szállás biztosítva a kisgyerekesek számára, ugyanakkor jó volt a hangszigetelő, szóval utólag is mondták a szülők, hogy nyugodtan tudtak pihenni, nem szurodott át a buli zaja. Mi pont azért alakítottuk így, hogy ne lépjenek le a kisgyerekes szülők már vacsi után. Így amikor kellett, elvonultak a kicsikkel, ameddig kellett, mellettük maradtak, aztán jöttek vissza bulizni. A pici baba esetében vagy apuka, vagy anyuka volt vele, de biztosan bebiorrel is megoldható a felügyelet, míg alszik. De nagyban gyermekfuggo, azért egy 5 hónapos jobban észleli a kornyezetvaltozast, mint egy kethonapos.

Maga az esküvő része miatt nem izgulnek, ha nyugtalan a baba, nem kell vele a templomban ülni, lehet a templom előtt kocsiban tologatni.

2022. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőre vagy lakodalomba? 4hónaposan voltam vele esküvőn, a szertartás előtt gyorsan megetettem, így végig aludta az egészet. Utána 2 órát még maradtunk, aztán hazajöttem vele, az apja maradt (a testvére házasodott).
2022. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha a saját esküvőm lenne inkább 5 hónapost szeretnék mint 2-5 éveseket. Eddig akárhány esküvőn voltam mindenhol a kisgyerek csinálták a cirkuszt nem a babák. Kérdezd meg a pártól mit szeretnének!
2022. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

OFF:

5-os, nálunk egy csomó kisgyerek volt 2-5 éves és 6- 10 éves kor között is, és egyik sem csinált cirkuszt. Nagyon jól elvoltam, táncoltak egymással a legkisebbek is, úgy, hogy egymás nyelvén nem is beszéltek. Szóval ez sem törvényszerű, hogy hisztis lesz a 2-5eves és cirkuszt csinál. De nyilván nagyobb az esélye, mint egy 5honaposnal ☺️

2022. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Persze! Félre ne érts, imádom a gyerekeket. Úgy kellett volna fogalmaznom, hogy mindig 1-2 kisgyerek csinálta a cirkuszt. A legtöbben haláli cukin viselkedtek. De baba még sosem cseszte el a szertartást, vagy a vacsit. Erre értettem. Sajnálom, ha félre érthető voltam.
2022. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6hónapos lányom vittem esküvőre

Mondjuk ő hozzá volt akkor már szokva a hasonló dolgokhoz, nem volt újdonság

A szertartás maga szabadtéri volt, végigaludta rajtam hurciban

A lagzi magyrészében is aludt szintén rajtam míg én táncoltam, beszélgettem. Nem zavart senkit☺

2022. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, de ha tudod kire bízni és nem igényli a baba a 0/24 veled töltött időt, én elmennék egyedül, szórakozni is kell néha.
2022. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!