Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelőnél mi lehet...

Szívhangfigyelőnél mi lehet ez a hang? Esetleg a mozgása? Mennyi ideig és milyen időközönként használjátok a kütyüt?

Figyelt kérdés

14+3 hetes kismama vagyok és Angelsounds szívhangfigyelőt használok. Pár napja nem csak surranást hallok, vagy áramlást a szívhang mellett, hanem néha hirtelen és nagyon hangos reccsenést. Nem mozgatom hirtelen, de ahhoz hasonló hang, mint amikor hirtelen megmozdítjuk. Elképzelhető, hogy a baba mozgását hallom/ pont oda rúgna? Tényleg nagyon hangos és hirtelen jön.

Ti mennyi ideig és milyen gyakran használjátok a szívhangfigyelőt?



2022. márc. 10. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Kölcsön kaptam egy ismerőstől. 1-2x használtam amíg rögzítettem vele felvételt a családnak. Aztán szépen vissza is adtam.

Te miért és milyen gyakran használod?

2022. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én naponta, mert túl vagyok egy vetélésen és a jelenlegi is veszélyeztetett terhesség több okból is. Aztán napi pár perccel talán kevesebbet árthatok, mint az állandó szorongással. :)
2022. márc. 10. 17:38
 3/8 A kérdező kommentje:
De a jövőben egyre kevesebbet szeretném használni, főleg ha majd mozog, akkor már nem lesz akkora szükség rá.
2022. márc. 10. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mozgástól lehetséges, bár nem használtunk ilyet, de amikor nst-re jártam, akkor rendszeresen az is recsegett, ahogy mozgolódott Picur
2022. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mozgását hallod
2022. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a fej, ahogy elmozdul vagy a bélmozgásod. Ilyen kicsi magzat nem produkál még ilyen mozgást, hangot, ne keverjük a 36-37-39-39. hetes nst-vel. Nem ugyanaz a kategória még ☺️
2022. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Az enyém magától is recsegett, ha kell, ha nem. Nem egy orvosi műszer na... 14-18 hetesen használtam kb. heti egyszer, hogy megnyugodjak. Előtte ugye nem lehet, utána meg már nem kell, mert lehet mozgásokat érezni, én legalábbis akkor már éreztem. Ha esetleg nem, akkor szintén ráhallgattam gyors még 1-2 hétig. Azóta egyáltalán nem használtam, a lényeg, hogy érzem a mocorgását.

Egy ilyen pici magzat picike rúgása nagy reccsenéseket még azért nem okozna.

2022. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért csodálkoztam én is, mert elég picur még, de 11.hét óta mindig hallottam és megtaláltam (nem, nem kevertem össze mással, 160-170-el nem ver a szívem) és sosem recsegett csak ha hirtelen mozdítottam, de most szó sincs erről, mert egy helyben tartottam. A bélmozgást is hallom, de annak megint másabb a hangja. Minden esetre lehet a kütyü. Köszönöm szépen a válaszokat! 🥰
2022. márc. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!