Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok segitenetek?

Lombikosok segitenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 5 hetes terhes lombikos :) (egypeteju ikrek) napok óta barnázom pedig szedek progeszteront 800mg-ot.2x egy nap..orvos szerint nincs gond aggodalomra egésznap feküdnom kell. Én mégis aggódom. A központba csak Március 21-én kell mennem. Tapasztalatok?
2022. márc. 12. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Istenem ezek a kérdések...

hogy mik a tapasztalatok?Volt hogy barnáztam ,semmi nem volt,elmult,volt hogy elvetéltem.50-50%- ék.Majd az idő eldönti hogy veled mi lesz.

Most itt hiába írogatják majd,hogy jaj semmi bajom nem volt és barnáztam.Attol neked nem fognak megmaradni,vagy épp fordítva!

2022. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem lombikos ikrekkel úgy emlékszem, hogy napi 2*400 mg-os progi kúpot kellett használni. Kétszer barnáztam, 12 és 13 hetesen. Bementünk az ambulanciára, de nem láttak semmit. Állítólag ez a kúp kimarhatja a hüvely falát. Velünk nem lett semmi gond végül, de persze ez nem jelenti azt, hogy nálad sem lesz és azt sem, hogy igen. Sajnos mást nem tudsz tenni, csak várni, 5 hetesen egyébként sem tudnak sok mindent csinálni veled, a progit is használod már. Egyébként megkérdezhetem, hogy honnan tudják ilyen hamar, hogy egypetéjűek? Egyet ültettek be?
2022. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyet ültettek be igen ☺️ és mivel barnáztam bementünk az ügyeletre, megneztek uh-n aztmondták mind2 baba rendbe ☺️ én meg h 2? Egyet ültettek be 😅 aztan hogy akkor valószínű hematoma... De tegnapi nap kiderult hogy nem hematoma hanem egypeteju babok ☺️
2022. márc. 12. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Én is barnáztam a progi kúptól sőt véreztem is de mondta az orvos hogy ez egy mellékhatása is lehet.Amíg nem jön olyan vérzés mint a menzesz és nem görcsölsz addig nincs elvileg probléma.Mióta csak este kell a kúp azóta nincs barnázás.Reggel kell egy progi injekció és ennyi.Szerintem ne stresszelj mert nem tesz jót nektek.Ez sajnos ilyen:50-50% de spontán terhességnél is az elején rizikósabb.Tudom mit érzel de próbálj kicsit elvonatkoztatni ettől mert ha ideges vagy állandóan akkor sem vagy előlrébb sőt....

Pihenj sokat!Sok sikert!

2022. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!