Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok a Bergon Meta...

Tapasztalatok a Bergon Meta II. Á XSPR típusú babakocsival kapcsolatban? Vagy esetlgeg ajánlanátok valami hasonló jó kis "terep" babakocsit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól téliesithető,tágas,de én nem szeretem ezeket a nagy nehéz kocsikat,plusz nem tudom elképzelni az életem bolygókerék nélkül.
2010. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen volt (herry 1 típus), ez hasonló a bergonokhoz. Nekem nem hiányzott egyáltalán a bolygókerék, nagyon szerettem ezt a kocsit. Most majd megint elővesszük, kb 1 hónap múlva születik a kistesó.

A első babámnak nagyon kényelmes volt ez a nagy kocsi, tök jó volt, még hóban is lehetett tologatni. Imádott benne hasalni meg fetrengeni, akkora hely volt benne. Bevásárolni is praktikus, mert nagy az alja.

Hátránya: nehéz összecsukni, és mivel nagy, alig fért be a kocsink csomagtartójába. Nehéz, ha cipelned kell akár 2 lépcsőfokot is, akkor felejtsd el. Nálunk van lift, így kényelmes volt. Ha utaznod kell vele, ahhoz is túl nagy.

Kb 14 hónapos korig használtuk, utána átszoktunk egy kis sportkocsira.

2010. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére magán házban lakunk ahol nem kell igazán lépcsőzni...de mivel az útviszonyok nem mindenhol a legjobbak így muszáj valami nagykerekű babakocsit választanunk pont ezért a bolygókereket ki is lőttük.

Köszönöm a válaszokat. Ha van még valakinek tapasztalata akkor örömmel várom.


Kedves Első!Szeretném még megkérdezni, hogy nektek külön volt mózes kosaratok vagy csak elég így simán a babakocsi magában? Bocsika.....de ilyen téren tapasztalatlan vagyok. :)

2010. szept. 13. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, mi is most fogjuk megvenni az első babakocsit, az első babának:)

mi ezt néztük ki:

[link]

nem tudom a bergon mennyibe kerül, de szerintem ennek, amit linkeltem jó ára van, és van hozzá minden!Ráadásul sok színben lehet kapni, és lehet bolygókerékkel rendelni.

Igaz hogy a másodikon lakunk, és sokan mondják, hogy nehéz, de már nem érdekel.Majd lent hagyom, vagy a férjem felhozza.A lényeg az, hogy nagyok a kerekei, ez fontos, meg hogy jól téliesíthető, és jövőre, mikor 1 éves lesz a babus, és jön megint a tél, akkor overallban is kényelmesen el fog férni benne.

2010. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia 3., én a 2. vagyok, le a kalappal előtted, ha ezt a kocsit naponta fel-le fogod cipelni a 2. emeletre/ről.

A mi kocsink is nagyon nehéz (nézd meg a linket, kb olyan, mint a tied), én nem vállalnám be vele a 2 emeletet...

Ha benne van a bevásárlás, a baba, legalább 25 kiló, semmi fogása nincs, mire felcűgölöd, 1 hónap múlva akkora karod lesz...

Szerintem gondold át még egyszer.

2010. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia 3.! Ezt én is néztem de nagyon félek, hogy gyenge a váza! Igaz az ára nem rosssz! Amit én írtam fent a Bergontól az itt nállunk 52.500.-. Elvileg nem kell külön móze kosár hozzá m ert vízszintesig dönthető és azt mondták az üzletben (meg ott láttuk is), hogy jól téliesíthető.

Pénteken rengeteg babakocsit megnéztem személyesen és nagyon sokkal az volt a bajom, hogy gyenge műanyag váza van...ha sokat rázkódik pl. egy rossz úton akkor sztem egy idő után szét esne. Ha ezt is veszitek sztem nézzétek meg személyesen!

2010. szept. 13. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:

én vagyok a baby merc-es.Láttuk személyesen, nekem nem tűnik gagyinak, szétesősnek a váza.Volt itt egy vélemény is róla, hogy nagyon szereti az anyuka, 1 éve használják, még olyan mintha új lenne, most jön a második baba, vele is végig ki fogják használni.

A mózes nekem azért tetszik, mert igaz, hogy vízszintesig dönthető a kocsi háttámlája, de az ad egy plusz védettséget szerintem.

Ja és higgyétek el, rengetek kocsit végig néztünk, és választani kellett: vagy nehéz, de az útviszonyokat simán leküzdő kocsit veszünk, vagy könnyű kis kerekeset, de azzal nem tudok majd normálisan közlekedni....inkább az lesz, hogy apa majd felhozza a kocsit, vagy lent hagyjuk.Nagy bevásárlást úgyis anyummal szoktam, mikor ő megy kocsival felvesz, és elmegyünk.

Az a baj, hogy köztes megoldást nem találtam...ami könnyű, de ugyan akkor nagy kerekei vannak, jól téliesíthető és sokáig kihasználható, mert elég nagy ahhoz, hogy kényelmesen elférjen benne a kisfiunk.De ha van ötletetek szívesen fogadom:)

2010. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen babakocsim,a barátnőmnek van,és nekik ilyen kivehető anyagmózes vagy mi volt hozzá,de szerintem az nélkul is lehet télen is asználni ujszülöttnek is akár.Első
2010. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!