Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy ha mar volt terhes...

Igaz, hogy ha mar volt terhes egy no es megszuletett a baba akkor a 2.terhessegnel kisebb a korai veteles kockazata?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

A 12. hetig a terhessegek 25 %-a vetelessel vegzodik, tok mindegy hanyadik terhesseg.

Egyebkent 6 hetesen miert rohangalsz orvoshoz ?

2022. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hogyhogy miert ronahgalok orvoshoz?🤣 poztiv lett a tesztem es 1 hetre ra elmentem dokihoz😃 h jo helyen van e meg eleve a terhesseg igazolasa az orvos dolga nem a teszte. Mi ebben a fura? Nem is ertem
2022. márc. 16. 17:34
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen felesleges akkor még orvoshoz menni.
2022. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oke akkor te ne menj😃 sztem teljesen bevett szokas de nem kell ám mindenki donteset megkritizalni foleg h nem is ez volt a kerdes…
2022. márc. 16. 19:05
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

Megállapította, hogy élő terhesség? Akkor mondjuk oké, hogy csak későbbre hívott vissza.


Amúgy, ha ez megnyugtat, engem nagyon meglepne, ha nem lenne legalább egy kis összefüggés. Nem azt mondta az orvos, hogy tuti nem vetélsz el, csak hogy kisebb az esélye. Ettől még nincs a dolognak jelentősége, hisz nincs ráhatásod.

2022. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen dobogott a kis szive :)
2022. márc. 17. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!