Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes terhes vagyok, most...

25hetes terhes vagyok, most voltam terheléses vizsgálaton-az az eredmény jó lett. Viszont a vizeletben a fehérvérsejt 30 vagyis nagyon sok! Másnak is ilyen sok lett? És mit mondott a doki rá? Mert a rendes 0-4 között kell lennie!

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvosnak kezelnie kellene azt az értéket,de ha nincs panaszod,pl. folytonos pisilési ingered, vagy ha nem csíp a vizelés közben akkor nem valószínü h húgyuti fertözésed van. Én helyedben egy pár napig kamillás , vagy betadinos ülöfürdöt csinálnék naponta 2x. Aztán egy újabb vizelezvizsgálatot, és megbeszélném az orvosommal.


Jobbulást

2010. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De sajnos sokat járok pisilni és sok a folyásom is de nem csíp amikor pisilek!
2010. szept. 13. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam, 20 hetes vagyok. Most voltam orvosnál, s mondta, hogy sok a fehérje a vizeletemben. Sok a folyásom, eleinte szaga is volt, de az elmúlt, s folyton pisilni járok. Tőlem kérdezte az orvos, hogy viszket vagy ég-e pisilis közben s mennyire csíp. Mondtam, h egyik sem. S írd fel gyógyszert. Azóta viszont ég s viszket is. Szóval nem jártam jobban vele.
2010. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!