Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermek nagymamakorban?

Gyermek nagymamakorban?

Figyelt kérdés
48 éves vagyok, két felnőtt huszonéves gyerekeimmel. Szeretnék újabb gyermekeket vállalni. Mit gondoltok erről? Nem vagyok lepukkant fizikai sem szellemi állapotban, és úgy gondolom, be tudom vállalni, időm és anyagiak is engedik.

2022. márc. 19. 14:51
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
90%
Én 44 éves vagyok, és nem vállalnák már gyereket. Aktív vagyok, sportolok, de azért érzem a testemen a változásokat. Nem csak megszülni kell, hanem felnevelni is.
2022. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
90%
Felelőtlenség. Fel kell azt a gyereket nevelni, elindítani az életben.
2022. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
9%
Végülis átlagban jó.
2022. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
59%
Ennyi évesen már nem vállalnék. A 38 is gáz, nemhogy a 48. Szerencsétlen gyerekre is gondolj, milyen lenne neki 20 évesen majdnem 70 éves anyával. Az lehet, hogy most jól vagy, de a magyar átlagéletkor nem sok.
2022. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Ezek szerint megvárnátok vele a következő életeteket?
2022. márc. 19. 15:02
 6/56 anonim ***** válasza:
33%
Max donor petesejttel. Nagyon max! De szerintem csak egy troll vagy.
2022. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
64%
"Következő élet".. ez nem videojáték.
2022. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
70%

HA nem kitalált történet, akkor próbálj meg gondoldoni!

Ha most vagy 48 éves - és kapásból terhes lennél - , akkor mire a gyerek megszületik, te 50 vagy. Mire érettségizne, akkor meg 68.

Egy 18 éves valaki még gyerek, szüksége lenne a szülöre még vagy 5-10 évig. Erre te már a korodnál fogva sem lennél képes, meg a statisztika alapján jó esetben megéred, hogy leérettségizik, de kb akkoriban meg is halsz.

2022. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
28%

Ha valóban megengedheted mind anyagilag mind fizikailag tudod vállalni, és elég bátor vagy ahhoz, hogy szembemenj a normákkal, és elég erőd van ahhoz, hogy nap mint nap az oviban, iskolában a sok fiatal anyuka között téged mindenki a nagymamának néz, és elég fiatalos szemléletben tudod nevelni a gyermeked, tudod tartani a lépést a korral, akkor miért ne?

Az egyik barátnőm, igaz 45 évesen, de ő is be tudta vállalni, tapasztaltabb és lelkesebb anyuka (normális keretek között) mint a legtöbb fiatal.

2022. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
88%

"gyermekeket"?


Többet is? És hogy tervezel 48 évesen teherbe esni, szülni, ismét teherbe esni és szülni? Apa hány éves? 60? Van egyáltalán apajelölt? És ő is tud a terveidről?

2022. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!