Remény?

Figyelt kérdés
1hete a hasi UH-n csak 5mm-es üres petezsákot látott a doki és szte ebből semmi nem lesz mert egy kb 3hetes babaát már jól látni.. jövő7en megyek vissza, szte valószínű ha nem megy el magától kikapar, mert ne is reménykedjek.. Volt már valakivel ilyen úgy h mégis baba volt a pocijában? Valóban biztos diagnózist mondhat egy 3hetes terhességről egy hasi uh? és itt a baba kora a lényeg, mert kb 25-30napos lehetett mikor mentem..
2007. ápr. 11. 15:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Amikor a vesemmel gondom volt es el kellett menjek rontgenre,elotte elmentem a nogyogyaszhoz,hogy nem e vagyok terhes.Terhesen ugyanis nem lehet rontgenre menni.A nogyogyasz nem vette eszre a 2-3 hetes terhesseget es mikor mar kitudodott keso volt.Addigra megvolt a rontgen csinalva es el kellett vetessem a babat.Remelem massal ez nem fordul majd elo.
2007. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia.Az uh.nem 100-os de ezt az orvosom is mondta a vizelet teszt a legjobb menj el a nőgyógyászodhoz mond el hogy úgy érzed terhes vagy és elküld vizelet tesztre!én is ezt tartottam megbízhatóbbnak!Remélem tudtam segíteni!
2007. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!