Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg érezni ahogy a baba...

Tényleg érezni ahogy a baba át halad a szülő csatornán? Olyan mintha ő feszíteni szét a csontjaidat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 03:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha azt írom, hogy én éreztem, az könnyebb? Még itt vagyok, harmadikat készülök megszülni.
2022. ápr. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva, én csak a rendkívüli fàjdalmat èreztem akkor. Valahogy a haladását nem érzékeltem, -persze tudtam, de a fajdalom kikapcsolta a gondolkodást bennem.
2022. ápr. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem! Olyan mintha szét szakadnál!
2022. ápr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 én éreztem. Bement, kicsit vissza, megint be, megint vissza. Nagyon fájdalmas volt, talán az volt a legfájdalmasabb része az egésznek. Második alkalommal én sem éreztem már, de elsőre nagyon durván .
2022. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen


Érezni, ahogy halad, 2 fájás közt pedig amikor bàr a szülőcsatornában van olyan, mintha szét akarna szakadni.


Emlékszem mondtam is.. “jöjjön már a fájas, mert szétsakadok”


Erre a szülésznő:

“ akkor most nem nyomunk, csak lélegzünk”


Gátvédelem miatt.. nah az sokkal rosszabb mint egy szinpla fájás stb.

De a 3. Gyereket döntöttük el épp.


Szóval kibírható.. pár perc csak ez a rész.

( egyszer majdnem 2 h kitolásom volt, ott is max 3-4 p volt ilyen)

2022. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem éreztem.
2022. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem
2022. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn csak feszitèst èreztem a hüvelyem bejàratànàl (akkor èppen kijàrat volt), de olyat, mintha szètszakadnèk, ezt hìvjàk tűzgyůrůnek.
2022. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a kitolas 10-es skàlàn kb. 3-as fàjdalom volt. Èreztem, ahogy halad kifelè, de nem nagyon fàjt.

A csontjaimat ahogh feszìti azt nem èreztem. Egyszer olyat èreztem, mintha egy ideg a feje meg a medencèm közè szorult volna, na az nem volt jò èrzès.

2022. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mikor jött le a medencén a feje, a kitolás előtt, azt éreztem. Na az volt legpokolibb fájdalom életemben. Mintha transzban lettem volna. A kitolás is nagyon fájt, én is éreztem a tűzgyűrűt, de akkor már valahogy láttam a végét.
2022. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!