Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleg ilyen tapasztalat a...

Esetleg ilyen tapasztalat a Maltofer fol tablettaval?

Figyelt kérdés
40 hetes terhes vagyok,szedem a maltofer fol tablettat.amiota a doki megemelte az adagomat kiuteses lettem,es viszket a borom...eddig eszembe se jutott,hogy attol lehet,de ma utana neztem a mellekhatasoknak,es benne van,hogy ilyen mellekhatas is fellephet...egyebkent kivizsgaltak epepangasra is az ertekeim jok,tehat nem attol van a kiutes es a viszketes. bororvosnal is voltam,o sem tudott semmit konkretat mondani...mar majdbnem harom hete viszketek,es kezd elviselhetetlen lenni...valakinek esetleg volt a maltofertol ilyen baja?koszonom a valazokat elore is.
2022. ápr. 8. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem epepangas, valamire allergias vagy. Viszont ha elotte is szedted a maltofert valszeg nem arra. Bar van olyan, hogy a szervezet egy ido utan besokall es es igy jelez vissza. hagyd abba es figyeld h mulik e, kezdj el masik markat szedni
2022. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz masik markat szedni a vivo anyagokat olvasd el mi van benne, lehetoleg ne egyezzen a maltoferevel.
2022. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tapasztalatom nem volt a malofer-rel. De szedtem ezt is, más vasat is. Terhesen a sorbifer durules-t szedtem, arra nyugodtan áttérhetnél, jobb a felszívódása.
2022. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhességi kiütésed, PUPP-od van? Mindenesetre mi itt csak találgatni tudunk, bőrgyógyásznak kellene megmutatni. Ha régebbóta szeded a Maltofert, akkor a dózis emelés nem tud okozni kiütést, kiütéseket inkább allergia okozhat valamelyik vivőanyagra, de az max. 2 héten belül a szer indítását követően jelentkezik.
2022. ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs utolsó vagyok, látom megmutattad bőrgyógyásznak. Sajnálom, hogy nem tudott rá mit mondani. Mindenestre a PUPP-ra (pruritic urticarial papules of pregnancy) keress rá. A terhesség végén 36. héttől jelentkezik általában, leginkább a hason kezdődnek viszkető kiütések, amik terjedhetnek akár az egész testre. Szülés után spontán elmúlnak. A hormonális változások okozzák.
2022. ápr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát nemtudom attól lehet e de nekem a maltofer nagyon nemvált be, nem tudom minden nap beszedni mert fáj a hasam tőle, vagy szorulásom van vagy megy a hasam
2022. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os ez meg a masik problema,hogy nagyon befog...mar jeleztem az orvosomnak ezt a problemat,azt mondta,hogy ez normalis...szerintem meg irto kellemetlen.
2022. ápr. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!