Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet bajt, lábon folyamat...

Jelenthet bajt, lábon folyamatosan megjelenő kék, lila folt, véraláfutás terhesen?

Figyelt kérdés
Már több hete megjelennek a lábamon ,leginkabb comb es labszaron, kék lila foltok,veralafutasok, de már minden nap egyre tobb. Haziorvosnak mutattam, kb semmit nem mondott, elkuldott ujabb vervetelre, vashianyos verszegenysegem van az biztos , hiaba szedek vasat. Nem tudom van e osszefugges. Vagy mennyire lehet ez veszelyes? Mint akit agyonvertek ugy nez ki a labam, alapbol visszeres vagyok kisse, de elso terhessegemnel nem volt ilyen problema. Megyek nogyogyaszhoz,csak addig is jo lenne tudni mi a teendo ezzel? Már 3. Trimeszterben vagyok.

2022. ápr. 12. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Es faj is? Nehogy trombozis legyen
2022. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kisse faj ha megnyomom, mintha mindig beutnem,de persze nem utom es nem csak az egyik labam, elvileg akkor gaz ha az egyik labon jelenik meg. Latta orvos igazabol,de nem tudott erdemben hozzaszolni. Persze engem nagyon idegesit mar.
2022. ápr. 12. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a harmadik terhességem alatt elég sok. A fenekemen is egy kb. 10 cm átmérőjű folt. Fájt is. A nőgyógyász semmi különöset nem mondott. Írt Detralex kenőcsöt, hogy kenjem vele, ha fáj. Meg kijött a fenekemen egy csúny nagy visszér is. Arra is azt kentem. Idegesített nagyon mindkettő, de végül nem lett probléma belőlük.
2022. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szülés után elmúltak a foltok. A visszér megmaradt, de sokkal kisebb.
2022. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, nekem is van par folt fenekemen is. Leginkabb labaimon. Alapból visszeres vagyok,de inkabb kisebbek,sepruvenak.
2022. ápr. 12. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már szülés előtt is rendszeres volt ez, volt olyan hogy farmeren át megvakartam a, labam és 5 perc mulva hatalmas, fekete folt lett ott, máskor a, semmibol fedte be az egész vadlim.. De az egészet, térd alattol bokaig egy egybefuggo óriási lila folt volt! Engem anno elkuldtek hematologiara, vettek le 100 féle vért, nem találtak semmit, közölték hogy vekonyak az ereim és elpattannak🤔
2022. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam.
2022. ápr. 13. 12:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!