Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz mintavétel leleten...

Wanadyum kérdése:

Magzatvíz mintavétel leleten mit jelent az összpontszám?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapun ma megjelent a lelet, de semmit nem ír, csak azt hogy mire történt a vizsgálat (29930 chromosoma hosszú AC, alatta 29940 chromosoma banding AC. De se az hogy pozitív, se az hogy negatív. Alatta van olyan hogy összpontszám:7444. Ez mi? 20-án kell visszamenni, de addig kattog az agyam.

2022. ápr. 14. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nálam nem voltak ilyen pontszámok. Mikor készen lett vele, küldött egy smst a genetikus, én pedig felhívtam és elmondta hogy minden rendben. A leletet csak rá pár napra kaptam meg, de nem szerepeltek rajta számok. Nem tudom mi lehet.
2022. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
8%
Miért oszt meg ilyen dolgot itt valaki? Az orvossal kell megbeszélni.
2022. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Mert 20-ig van még 6 nap és az ilyen esetben rengeteg. És ha esetleg valaki annyit tud mondani, hogy ezt vagy azt jelenti, addig is tud legalább valamit. Nem azt kérdezte itt, hogy mi az eredmény, hanem hogy mit jelenthet a szám.


Kérdező, sajnos nem tudom a választ, de kívánom, hogy jó eredményt kapj. Kitartás! 🤞

2022. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A másodiknak is, bár nem értem, mit tartott aggasztónak a kérdésemben. A hosszú hétvége miatt nem tudjuk a kórházat felhívni (debreceni), egyéb infót meg nem találtam a neten.
2022. ápr. 15. 06:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oep elszámoláshoz kell. Minden beavatkozásnak, vizsgálatnak van egy kódja, ez a 29930, pl. Minden kódhoz tartozik egy pontszám, ami után az intézmény a térítést kapja.
2022. ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a két vizsgálat 5908+1536.


[link]

2022. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Erre nem gondoltam. Akkor lényeg a lényeg, semmi konkrét nincs a leletben.
2022. ápr. 15. 07:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez valószínűleg nem lehet, csak rögzítették a beavatkozást.
2022. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!