Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utan striak?

Szülés utan striak?

Figyelt kérdés
Szülés után szégyeltétek/takargattátok a stiáitokat? Kentem a hasam minden este testápoloval,megis egyik napról a másikra durván elkezdett repedni a bőröm .

2022. máj. 3. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem szégyellem, de strandon mostmár egyrészes fürdőruhát vagy tankinit veszek fel. Nem mutogatom, mert nem egy szép látvány. A férjem előtt vagy orvosi vizsgálaton persze nem szégyenkezek.
2022. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2022. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nincs, de van narancsbőr. Nem tudom takargatni, mert az egész testemen van. Pedig vékony vagyok és edzek és jól kajálok.

Utálom.

2022. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Az első nyarat kihagytam a fiam után. Áprilisi. Utana viszont eltűntek a csikjaim.


Lányomat 7 honapja szültem, idén talán felmerem venni a bikinit. A csikok majdnemcsak már nem látszanak, most az alakom ami aggaszt

2022. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vagyok striás, viszont narancsbőröm lett... Pedig én is vékony vagyok és a baba súlyán kívül kb. 3 kilót híztam össz-vissz.

Ezt elrejteni sem lehet :D Nekem sem tetszik, de hát nincs pénzem plasztikák százaira, mint a hírességeknek, úgyhogy elfogadom, hogy sajnos így jártam. Szerintem nem is tudunk ennél többet tenni (kivéve ha valaki sporttal rendbe tudja magát hozni).

2022. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Beletörődtem, de ha nem muszáj nem mutogatom direktben. Alkati sajátosság, teljesen mindegy mivel és milyen gyakran kened. Nekem már terhesség előtt is volt pár, kamaszkorom óta a hirtelen növéstől, és mert felszedtem +5 kilót hirtelen. Nem kentem terhesen, nem lett újabb, pedig ott rájött még 12 kiló. A régi csíkok is ilyen fehér márványszínűek, ha picit barnulok alig látszik. Amikor piros színű volt azt utáltam, ezekkel megvagyok.
2022. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!